Sosyal Media
sefa

Dell, Aynı Anda 3 Cihaza Bağlanabilen Klavye ve Faresini Tanıttı

ABD’li teknoloji üreticisi Dell, yeni kablosuz klavye ve faresini tanıttı. Premier Multi-Device Wireless Keyboard ve Premier Multi-Device Wireless Mouse olarak isimlendirilen yeni klavye fare, aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor.

Her iki cihaz da bir bağlantı için 2,4 GHz RF adaptör kullanıyor. Cihazlar, diğer iki bağlantı için ise Bluetooth 5.0 bağlantı seçeneği kullanıyor. Klavyede ve farede bulunan özel düğmeler, bağlı cihazlar arasında geçiş yapabilmeyi sağlıyor.


26.36 mm kalınlığa sahip olan Premier Multi-Device Wireless Keyboard, kullanıcılarına şık bir tasarım sunuyor. Ayarlanabilir 1000, 1600, 2400 ve 4000 DPI değerlerine sahip olan Premier Multi-Device Wireless Mouse’ta ise LED sensörler ve programlanabilir 5 adet düğme bulunuyor.

Dell, yaptığı açıklamada her iki cihazın da 36 aylık batarya ömrüne ve 3 yıl sınırlı donanım garantisine sahip olduğunu belirtti.


Premier Multi-Device Wireless Keyboard ve Premier Multi-Device Wireless Mouse takım olarak 99 dolardan satışa sunuldu.Yorum yap

*