Sosyal Media
sefa

Elden Rİng'ten Efsane Bir Fragman Geldi

The Game Awards'da yarı tanrılar arasındaki savaşı içeren geniş bir hikayeye odaklanan yepyeni bir Elden Ring fragmanı yayınlandı. Sinematik fragman resmen bizi alıp Elden Ring baş yapıtının sahip olduğu geniş dünyanın derinliklerine daldırdı. Dark Souls serisi ile tanınan FromSoftware’in yeni markası Elden Ring, Hidetaka Miyazaki ve Game of Thrones yazarı George R. R. Martin’in iş birliğinden ortaya çıkan bu muazzam oyun 2022 yılında kullanıcılarla buluşacak.


Elden Ring Sinematik Fragmanı

Dark Souls serisi ile birlikte oyun severlerin büyük beğenisini toplayan FromSoftwar’in souls-like fantastik rol yapma oyunu olan oyun, Oyunculara uçsuz bucaksız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sahip olduğu görkemli dünya ile birlikte açık dünyada gezerken haritamızı kullanabileceğiz. Dünyada bulunan zanaat malzemeleri ve tehlikeli düşmanların konumu için hatırlatıcıları kullanabileceğiz. Ayrıca Elden Ring ile birlikte gizlilik artık çok daha önemli bir hale geliyor. Henüz bulaşmak istemediğiniz bir düşmanla karşılaştığınızda eğilerek etrafından dolaşabileceğiz.

Bir düşman grubuna saldırmadan önce dürbünümüz ile etrafı analiz edebilecek, avantaj elde etmek için çevreye, hava durumuna ve günün saatine dikkat etmemiz gerekebilecek. Bunların dışında uyku oku gibi silahlarımız da gizlilik konusunda bize çok yardım edecek. Elden Ring, 25 Şubat 2022'de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. PC tarafı da dâhil olmak üzere 60 FPS'den daha fazlasını desteklemeyecek. Ayrıca, oyunun çıkışından sonra piyasaya sürülmesi planlanan bir 'Ray Tracing' güncellemesi bulunduğunu da belirtelim


Yorum yap

*