En iyi Telefon Hangisi

Samsung Galaxy Z Fold 4\'e Genel Bakış - Fiyatı ve Teknik Özellikleri!

Samsung Galaxy Z Fold 4'e Genel Bakış - Fiyatı ve Teknik Özellikleri!

Samsung’un yeni katlanabilir modeli olacak olan Galaxy Z Fold 4’ün teknik ve çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler verdik. Bu bilgilere göre cihaz bu yılın ikinci yarısından sonra çıkış yapacak.

ABD, USB-C\'yi Kabul Edecek Gibi Görünüyor

ABD, USB-C'yi Kabul Edecek Gibi Görünüyor

Avrupa Birliği, akıllı cihazlarda kullanılan ortak bağlantı noktası olan USB-C’nin kullanımında epey ısrarcı gibi görünüyor. AB, Amerika’nın da ortak bir bağlantı noktasına geçmesi için mektup yazdı.

OnePlus\'ın Üç Modeli Hata Düzeltme Güncellemesi Aldı

OnePlus'ın Üç Modeli Hata Düzeltme Güncellemesi Aldı

OnePlus şirketi, bazı cihazlarında ki yazılımsal sorun nedeni ile yeni bir güncelleme gönderdi. Yeni güncelleme ile birlikte dört OnePlus cihazında büyük sorunlar kökünden çözüldü.

Samsung Galaxy Z Flip 4\'ün Güncel Bilgileri! Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Daha Fazlası

Samsung Galaxy Z Flip 4'ün Güncel Bilgileri! Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Daha Fazlası

Samsung’un yeni katlanabilir modeli Galaxy Z Flip 4 hakkında yeni bilgilere yer verdik. Bu bilgilere göre yeni katlanabilir daha kare bir tasarıma sahip olacak.

En Çok Tutulan Galaxy Akıllı Telefonları Hangisi?

En Çok Tutulan Galaxy Akıllı Telefonları Hangisi?

Samsung markanın Galaxy serisinde en çok tutulan telefonların hangisi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu sorunun cevabını bilmiyorsanız bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

OnePlus 10 Pro 12GB RAM Satışa Çıktı!

OnePlus 10 Pro 12GB RAM Satışa Çıktı!

OnePlus şirketi, Amerikalı kullanıcılarına verdiği sözü tuttu ve OnePlus 10 Pro’nun 12GB RAM’li varyantını oluşturdu. Cihaz dün ABD’de satışa çıktı. Satışa çıkışı ile birlikte bir de kampanya ile sunuldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde OnePlus 10 Pro alan bir kullanıcı ücretsiz olarak OnePlus Buds Pro sahibi oluyor.