Sosyal Media
yunus

Epic Games 2021 Aralık Ayında Yine Kullanıcılarına Ücretsi Oyun Şöleni Yaptırıyor

Epic Games mağazası müşterilerine ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Aralık ayının ilk haftası için duyurulan ücretsiz oyunlar 2 ve 9 Aralık tarihleri ​​arasında Epic Games Store'da mevcut olacak. Daha önce The Hunter: Call of the Wild ve Antstream, Kasım ayının son haftası için ücretsiz olarak sunulan oyunlar olmuştu. Epic Games Store'un önümüzdeki hafta için kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyunlar ise Dead By Daylight ve While True: Learn oldu. Dead by Daylight korku temalı çok oyunculu bir oyunu iken, While True: Learn ise kodlama temalı bir bulmaca oyunu.


Epic Games Ücretsiz Oyunları Aralık 2021

Dead by Daylight: 2016 yılında Behavior Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Dead by Daylight, Microsoft Windows, PlayStation 4/5, Xbox One/X/S, Nintendo Switch, Android ve iOS gibi tüm önde gelen platformlarda mevcut durumda. Oyun, bir harita üzerinde bir katil ve dört tuzağa düşmüş kurbandan oluşuyor. Katil, birinci şahıs bakış açısıyla oyuncuları avlamaya çalışırken, hayatta kalmaya çalışan oyuncular, haritayı terk etmek için kaynak toplamak ve işbirliği içinde çalışmak zorunda.

while True: Learn() : Bu oyunda, kedisinin insan dilini konuşamasa da kodlama konusunda çok iyi olduğunu kazara keşfeden bir kod yazarını oynayacaksın. Bu kod yazarının (yani senin), kedilerden insanlara bir konuşma tanıma sistemi kurabilmek için makine öğrenimi hakkında her şeyi öğrenip görsel programlamayı kullanması gerekecek. Tüm oyuncular bu oyundan hoşlanmayacak olsa da yapay zeka ve makine öğrenimi hakkında bilgi edinmek isteyenler bu eğitici oyundan keyif alacaklar. Oyun, Microsoft Windows, Android, Nintendo Switch ve PlayStation 4'te mevcut.


Yorum yap

*