Sosyal Media
sefa

Huawei’in Yeni Nesil Kablosuz Hoparlörü Sound Türkiye’de Satışta

Çinli teknoloji üreticisi Huawei, yeni nesil kablosuz hoparlörü Sound’u Türkiye’de satışa sundu. Huawei’in çevrimiçi mağazasından satışa sunulan Huawei Sound, ön siparişe özel indirimde sunuyor.

Huawei Sound

Dört hoparlörlü akustik tasarıma sahip olan Huawei Sound, üst düzey ses kalitesi sunuyor. Dört hoparlörden ilki 40 wattlık woofer olurken diğer üç hoparlör ise 5 watt güce sahip. İki pasif radyatörün geri dalga titreşimlerine karşı koymak için birbirini güçlendirdiği Devialet’in Push-Push konfigürasyonu sayesinde Huawei Sound, oldukça temiz bir ses çıkışı sağlıyor.

Huawei Sound, sahip olduğu teknolojisi sayesinde titreşimleri en aza indiriyor. Bu sayede ses kalitesindeki bozulma da ortadan kalkıyor. 90 desibele kadar ses çıkışlarında her hangi bir bozulma göstermeyen Huawei Sound’un 90 desibelden sonra ses kalitesinde bozulma olmaya başlıyor.


Tasarım olarak ise Huwaei Sound sade bir görünüme sahip.

Huawei Sound’da her biri 120 derece açıya sahip 3 hoparlör bulunuyor. Böylelikle hoparlörler birbirleriyle etkileşimde bulunarak dinleyici konumunu saptıyor ve optimal deneyim için kendilerini kalibre edebiliyor. Ayrıca kablosuz hoparlörde dört farklı ses efekti de bulunuyor.

Huawei Sound Fiyat

Siyah renge sahip olan Huawei Sound, 2.499 TL’den Huawei’in çevrimiçi mağazasından satışa sunuldu.

 Yorum yap

*