Sosyal Media
sengul

Epic Games’te 6 Batman Oyunu Ücretsiz Oldu

Her hafta kullanıcılarına farklı kampanyalar sunan Epic Games, bu hafta ise toplam değeri 198 TL olan 6 Batman oyununu ücretsiz yaptı. Bu kampanya, en çok da Batman serisi oyunlarını seven kullanıcıları mutlu etti.

Rocksteady’nin geliştirdiği Batman: Arkham serisinin Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Knight oyunlarının üçü de şimdilik ücretsiz oldu. Normal fiyatı 99 TL olan oyunları ücretsiz olarak indirmek için acele edin.


Travelller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman üçlemesinde yer alan LEGO Batman, LEGO Batman 2: DC Super Heroes ve LEGO Batman 3: Beyond Gotham oyunlarına da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bu üç oyunun normalde toplam değeri ise 99 TL. Şimdilik ücretsiz olarak sunulan oyunları indirip kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunları ücretsiz olarak indirmek için öncelikle Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra buradaki bağlantıya tıklayarak Batman: Arkham serisiniindirebilirsiniz. LEGO Batman üçlemesini indirmek için bu bağlantıyatıklayabilirsiniz.

 

 Yorum yap

*