Sosyal Media
sengul

Galaxy Buds, Yapılan Puanlamada AirPods’u Resmen Ezdi

Birçok ürünü tarafsız bir şekilde test eden ve tüketici odaklı raporlar yayınlayan Consumer Reports, kablosuz kulaklık sıralamasını yayınladı. Yayınlanan raporda Samsung’un kulaklığı Galaxy Buds, zirvede yer alırken daha önceden ilk sıralarda bulunan Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods ise 49. sırada yer aldı.

Kablosuz kulaklıkların ses kalitesi ve tasarımlarına verilen puanlarda Galaxy Buds, AirPods’u adeta ezdi geçti. Ses kalitesi kategorisinde “Mükemmel” derecesi alan Galaxy Buds, kablosuz kulaklıklar arasında “Mükemmel” derecesi alan ilk kulaklık oldu.


AirPods’a göre daha düşük fiyat etiketine sahip olan Galaxy Buds, fiyat konusunda da AirPods’un önünde yer alıyor.

Galaxy Buds, Türkiye’de 679 TL fiyat etiketine sahip iken AirPods 965 TL fiyat ile satışa sunulmuş durumda. Ayrıca Galaxy Buds, standart bir şekilde kablosuz şarj çantasına sahip iken AirPods’ta şarj çantası ekstra olarak alınıyor. Şarj çantasını almak istediğinizde bu rakam 1.100 TL’ye çıkıyor.

Aldığı son güncellemeler ile dokunmatik kontrolleri ve Bluetooth bağlantıları daha iyi hale gelen Galaxy Buds, kullanıcılarını memnun etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yorum yap

*