Sosyal Media
sengul

Galaxy M02s’in Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni telefonu Galaxy M02s modelini tanıtmaya hazırlanırken telefonun özellikleri ve fiyatı tanıtımdan önce ortaya çıktı. Uygun fiyata sahip olacak olan Galaxy M02s, fiyatıyla kullanıcıların yüzünü güldüreceğe benziyor.

Samsung Galaxy M02s

6.5 inç büyüklüğünde IPS LCD ekrana sahip olan Galaxy M02s, HD+ çözünürlük ve 60 Hz ekran yenileme hızı sunacak. Giriş seviyesi bir model olan Galaxy M02s, damla çentik tasarımı ile gelecek.

Hangi işlemciye sahip olacağı henüz açıklanmayan Galaxy M02s’de 4 GB RAM bellek ve 64 GB depolama alanı bulunacak. Ayrıca telefon, 5.000 mAh gibi yüksek bir bataryanın yanı sıra 15 W hızlı şarj desteğine sahip olacak.


Dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacak olan Galaxy M02s’in 13 MP çözünürlüğünde ana kamerasına, 5 MP çözünürlüğünde ekstra geniş açılı lens, 2 MP çözünürlüğünde makro lens ve 2 MP çözünürlüğünde derinlik sensörü eşlik edecek. Telefonun ön panelinde ise 8 MP çözünürlüğünde selfie kamerası bulunacak.

Samsung Galaxy M02s

7 Ocak 2021 tarihinde Hindistan’da düzenlenecek etkinlik kapsamında tanıtılacak olan Samsung Galaxy M02s’in fiyatı ise 135 dolar etikete sahip olacak.

 

 

 

 Yorum yap

*