Sosyal Media
sengul

Galaxy Note 20 Ultra, Düşme Testinde iPhone 11 Pro Max’i Ezdi

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note 20 Ultra ve Apple’ın geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı amiral gemisi iPhone 11 Pro Max, düşme testinde karşı karşıya geldi. PhoneBuff YouTube kanalında yayınlanan düşme testinde Galaxy Note 20 Ultra, iPhone 11 Pro Max’i tabir yerindeyse ezdi geçti.

Samsung’un gözde amiral gemisi telefonu Galaxy Note 20 Ultra, güçlendirilmiş alüminyum çerçevelere ve Gorilla Glass Victus ön ve arka koruyucu cam panele sahip iken Apple’ın geçen yıl piyasaya çıkan amiral gemisi telefonu iPhone 11 Pro Max’de ise paslanmaz çelik çerçeveler ve Gorilla Glass 6 ön ve arka koruyucu cam panel bulunuyor.

Yapılan düşme testinde her iki amiral gemisi de belirli bir yükseklikten ön panel, arka panel ve köşe çerçevelerinin üzerine düşürülüyor. Her üç testte de iPhone 11 Pro Max, dayanıklılığı ile hayal kırıklığı yaşatırken Galaxy Note 20 Ultra, testlerinden hafif sıyrıklarla kurtulmayı başarıyor. Kısacası yapılan düşme testinde Galaxy Note 20 Ultra kullanıcılarını memnun ederken iPhone 11 Pro Max kullanıcılarına hayal kırıklığı yaşatıyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max’in düşme testi ile baş başa bırakalım.


 Yorum yap

*