Sosyal Media
yunus

Tek Telefonda Çift WhatsApp Nasıl Kullanılır

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan WhatsApp, en çok kullanılan uygulamalar listesinin ilk sıralarında yer alıyor. Yani WhatsApp’a olan ilgi hala oldukça yüksek.

WhatsApp kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri de tek telefonda iki farklı WhatsApp hesabının nasıl kullanıldı. Önceden bu mümkün olmasa da artık tek telefonda iki farklı WhatsApp hesabı kullanılabiliyor. Nasıl mı? İşte cevabı…

Tek Telefonda Çift WhatsApp Nasıl Kullanılır

1- Öncelikli olarak çift WhatsApp yüklemek istediğiniz telefonunuzun çift Sim kart desteğine sahip olması gerektiğini unutmayın.

2- Telefonunuzun ayarlar bölümünden telefonunuzun modeline göre Dual App / Clone app / App Twin veya Dual Messenger uygulamalarından birine gidin ve uygulamayı telefonunuza kurun.

3- Uygulamalardan biri yükledikten sonra klonlanabilen uygulamaların bir listesini göreceksiniz. Buradan WhatsApp seçeneğine dokunun ve ardından kur’u seçin.

4- WhatsApp hesabını ayarlayın ve ikincil uygulamayı açın.

5- İkinci WhatsApp hesabını ayarlayın ve ikincil uygulamayı açın.

6- Gerekli adımları izledikten sonra uygulama, iletişim numaranızı isteyecek. İkinci numaranızı girmeyi unutmayın.

Tüm bu adımları izledikten sonra telefonunuza ikinci WhatsApp hesabınızı yüklemiş olacaksınız. Artık tek telefon ile çift WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Yukarıda söylediğimiz uygulamalar eğer sizin telefonunuzda bulunmuyorsa “Paralel Alan” adlı üçüncü parti uygulamasını indirerek çift WhatsApp hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

 

 Yorum yap

*