Sosyal Media
sefa

GeForce Now, 7 Yeni Oyuna Kavuştu

Nvidia’nın oyunculara sunduğu bulut oyun hizmeti GeForce Now, 7 yeni oyunu daha bünyesine kattı. Yeni oyunlar, oyun severleri heyecanlandıracağa benziyor.

Nvidia’nın bulut oyun hizmeti olan GeForce Now sayesinde oyuncular, aylık belirli bir ücret karşılığında güçlü bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duymadan, sadece iyi bir internet bağlantısıyla üst düzey oyunları oynama imkânına sahip oluyor. Oyun sektörünün geleceği olarak lanse edilen bulut oyunculuk, son yıllarda popülaritesini büyük ölçüde artırdı. Bunun nedeni ise şüphesiz küresel çip krizi, pandemi ve artan döviz kuru gibi unsurların bilgisayarlar başta olmak üzere tüm elektronik ürünlerin fiyatlarına olan negatif etkisi.

Bu haftanın oyunları arasında dikkat çeken yapımlar mevcut. Bunlara The Irregular Corporation ve Romanyalı bağımsız geliştirici Claudiu Kiss tarafından üretilen PC Building Simulator’u örnek gösterebiliriz. Bilgisayar toplamaya karşı ilgisi bulunanlar için adeta biçilmiş kaftan olan yapım, an itibariyle GeForce Now üzerinden oynanabilir durumda.

Bir cep telefonu ekranında bulunan GeForce Now yazısı ve arka planda GeForce Now'da oynanan oyunlar

GeForce Now’a Eklenen Yeni Oyunlar

1- BattleBeasts (Steam)

2- Moving Out (Epic Games Store)

3- NARAKA: BLADEPOINT (Epic Games Store)

4- Operencia: The Stolen Sun (Steam)

5- PC Building Simulator (Epic Games Store)

6- Salt and Sanctuary (Epic Games Store)

7- Wargroove (Steam)Yorum yap

*