GM 8, Android 9 Pie Güncellemesine Kavuştu

Android One programına dahil olan General Mobile GM 8, Android 9.0 Pie güncellemesine kavuştu. Kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme nihayet dağıtılmaya başlandı.

Üst segment yerine genellikle orta seviye akıllı telefonlar üreten General Mobile; Avrupa, Asya ve Afrika’da oldukça popüler. General Mobile’ın bütçe dostu telefonlar kullanıcıları tarafından çok beğeniliyor.


GM 8’de Snapdragon 435 işlmeci, 3/4 GB RAM bellek ve 32/64 GB dahili hafıza bulunuyor. 5,7 inçlik HD+ IPS LCD ekrana sahip olan telefon, Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile kullanıcılarına merhaba demişti. Ancak yeni yayınlanan güncellemeden sonra telefon, Andorid 9.0 Pie ile çalışacak.

Güncellemenin tüm kullanıcılara dağıtılması biraz zaman alacağından sizin telefonunuza güncelleme henüz ulaşmadıysa endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. En kısa zamanda size de ulaşacaktır. Güncellemenin telefonunuza gelip gelmediği kontrol etmek için Ayalar>>Sistem Güncellemesi>>Güncellemeleri Kontrol Et bölümüne gidebilirsiniz.

 Yorum yap

*