Gündem

Karne Hediyesi Rehberi

Karne Hediyesi Rehberi

Okulların ara tatile girmesine sayılı günler kaldı. Çocuklar ve gençler heyecanlı, hediyesini henüz seçmeyen ebeveynler ise telaşlı. Neyse ki incehesap.com’da her yaşa, her ihtiyaca hitap eden teknolojik cihaz var. Sizin için hazırladığımız karne hediyesi önerileri seçiminizi kolaylaştırırken, uygun fiyatlar cebinizi yakmayacak.

Metaverse Ne Zaman Gelecek?

Metaverse Ne Zaman Gelecek?

Black Mirror bölümünü anımsatan Metaverse kavramı yakın bir gelecek zamandan bahseder. Günümüzde, metaverse evreninin tamamını değil, yalnızca bir kısmını deneyimlemek mümkün.

MSI\'dan Meta Evrenine Hazır Dizüstü Bilgisayarlar

MSI'dan Meta Evrenine Hazır Dizüstü Bilgisayarlar

CES 2022’de MSI teknoloji sunumu gerçekleştirdi. Marka, gerçekleştirdiği sunum kapsamında meta evrenine hazır dizüstü bilgisayar ailesini tanıttı. Teknoloji tarihine “Gamerverse” olarak adlandırdığı yeni bir terimle girdi ve “Meta Ready” adını verdiği ve bu sertifikalarla donattığı dizüstü bilgisayarları tanıttı. Gamerverse terimi özellikle oyun dünyasında merak uyandırdı.

Epic Games’in Yeni Yıl Hediyesi

Epic Games’in Yeni Yıl Hediyesi

Her hafta ücretsiz oyun yayınlayan ve oyun severler tarafından sıkı takibe alınan Epic Games, bu kez üç oyunu ücretsiz yayınladı!

Teknolojik Hediye Önerileri

Teknolojik Hediye Önerileri

Dijitalleşme üzerinde dönen günümüz dünyasında kişileri mutlu etmeyecek teknolojik hediye yoktur. Hem sizin aklınıza yatkın, hem de karşı tarafı sevindirecek teknolojik hediye önerilerini bir araya getirdik. Tabi, ürünleri seçerken bütçe dostu fiyatlar seçmeye özen gösterdik.