Sosyal Media
sengul

Haftanın En Popüler Android Oyunları

Google Play Store’un her geçen gün daha da büyüyen oyun kütüphanesi sebebiyle kullanıcıların oyun seçmesi giderek zorlaşıyor.

Bizler de” Peki ama binlerce seçenek arasından hangi oyun indirmeye değer?” diye düşünen okuyucularımızın işini kolaylaştırmak adına Google Play Store üzerinde bulunan haftanın en popüler 5 oyununu sizler için derledik.

İşte haftanın en popüler Android oyunları listemiz.


Ludo King

Kızma Birader’in bir türü olan Ludo tarzındaki Ludo King oyununa Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ludo King, gerçekçi grafikleri ve 2-kişilik, 4-kişilik ve online gibi farklı oyun modları ile gerçekçi bir kızma birader deneyimi sunuyor. Dürüst ve çekişmeli maçlar için hile korumasına sahip Ludo King'de oyun sırasında gerçek zamanlı sohbet etmek de mümkün.

Tam 6 kişiye kadar çoklu oyuncu seçeneği bulunan oyunu, online mod sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle oynamanız da mümkün hale getirilmiş.

Ludo King oyununu indirmek için tıklayınız.Fun Race 3D

Fun Race 3D, Google Play Store üzerindeki en popüler ücretsiz oyunlar listesinde ikinci sıraya yerleşmeyi başarmış. Klasikleşmiş bir senaryoya sahip olan oyunda oyuncular, bölümleri başarılı bir şekilde tamamlayarak diğer seviyelerin, yeni karakterlerin ve oyun içi itemlerin kilidini açarak ilerliyorlar.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan online oyun, ücretsiz oluşu ve farklı oyun modları ile yarış oyunu seven kullanıcılar için güzel bir seçenek.

Fun Race 3D oyununu indirmek için tıklayınız.Garena Free Fire

Popüler online oyun platformu Grena tarafından geliştirilen Free Fire, Oyun deneyimi, senaryo, grafikler ve diğer özellikleriyle son zamanların meşhur battle royale oyunu PUBG Mobile’a en yakın alternatif diyebiliriz. En güzeli de Garena Free Fire oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Garena Free Fire oyununu indirmek için tıklayınız.Temple Run 2

Temple Run global olarak 500 milyonun üzerindeki indirme sayısıyla, piyasaya sürüldüğü günden itibaren birçok kez Google Play Store üzerindeki en popüler oyunlar listesine girmeyi başarmıştı. Bu hafta itibariyle 4. Sıraya kadar gerileyen oyunun ikinci versiyonu yine sonsuz koşu senaryosuna sahip.

Grafik tasarımı ve performans konusunda iyileştirmelerin sağlandığı Temple Run 2’de amacımız tıpkı ilk versiyon gibi tapınak içindeki lanetli objeyi çalarak hayatınız pahasına kaçmak. En uzun süre hayatta kalan kazanır.

Temple Run 2 oyununu indirmek için tıklayınız.


 

Bubble Shooter

Bubble Shooter isminden de anlaşılacağı üzere bir balon patlatma oyunu. Basit bir şekilde nişan alıp, ateş etmeniz gereken bir oyun senaryosuna sahip olan Bubble Shooter’da amacımız aynı renkteki balonları patlatarak bölümü geçmek.

Çevrimdışı seçeneğinin yanı sıra online seçeneği de bulunan oyun, bu sayede arkadaş ve ailenize karşı yarışmanıza da olanak sağlıyor.

Bubble Shooter oyununu indirmek için tıklayınız.

En uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri için tıklayınız.


Yorum yap

*