Haftanın En Popüler iOS Oyunları

Haftanın en popüler iOS oyunları listesinde App Store üzerinden seçtiğimiz ve yükseliş trendindeki 5 farklı oyunu sizler için derledik.

Fun Race 3D

Fun Race 3D, Google Play Store üzerindeki en popüler ücretsiz oyunlar listesinde ikinci sıraya yerleşmeyi başarmış. Klasikleşmiş bir senaryoya sahip olan oyunda oyuncular, bölümleri başarılı bir şekilde tamamlayarak diğer seviyelerin, yeni karakterlerin ve oyun içi itemlerin kilidini açarak ilerliyorlar.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan online oyun, ücretsiz oluşu ve farklı oyun modları ile yarış oyunu seven kullanıcılar için güzel bir seçenek.

Fun Race 3D oyununu indirmek için tıklayınız.


 

PUBG Mobile

PUBG mobile, günümüz itibariyle dünya üzerindeki en popüler Battle Royale türü oyunlardan birisi ve oyunu şu an app store üzerinden ücretsiz olarak indirmek mümkün.

Hemen hemen herkesin en azından ismini duymuş olduğu PUBG Mobile oyun ondan biraz bahsedecek olursak; Battle Royale türündeki oyun 100 adet online oyuncunun bir adaya bırakılması ile başlıyor. İsterseniz grup isterseniz tek olarak başlayabileceğiniz oyundaki amacınız, adaya düştünüz andan itibaren silah, zırh ve diğer önemli araç gereçleri toplayarak adadaki rakiplerinizle savaşmak ve hayatta kalan son kişi ya da takım olmayı başarmak.

Bilmeyenler için, oyunun her geçen gün yeni güncellemeler alarak harita ve cephane seçeneklerini artırdığını da hatırlatalım.

PUBG Mobile oyununu indirmek için tıklayınız.


 

Ludo King

Kızma Birader’in bir türü olan Ludo tarzındaki Ludo King oyununa Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ludo King, gerçekçi grafikleri ve 2-kişilik, 4-kişilik ve online gibi farklı oyun modları ile gerçekçi bir kızma birader deneyimi sunuyor. Dürüst ve çekişmeli maçlar için hile korumasına sahip Ludo King'de oyun sırasında gerçek zamanlı sohbet etmek de mümkün.

Tam 6 kişiye kadar çoklu oyuncu seçeneği bulunan oyunu, online mod sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle oynamanız da mümkün hale getirilmiş.

Ludo King oyununu indirmek için tıklayınız.Stack Ball 3D

Stack Ball, oyun salonlarıyla birlikte hayatımıza giren arcade türünün 3 boyutlu bir örneği. Basitçe oyunu anlatacak olursak; çokgen ya da dairesel platformların üzerinde ve en üst katta zıplayan topumuzu, izin verilen renkleri kırarak en alt kata kadar ulaştırmak.

Yeni versiyonda, oyunu daha karmaşık hale getirmek için geliştiriciler tarafından eklenen birkaç yeni özellik de bulunuyor. Oyuncuların topa dokunurken, topun inişini engellememek için renkli platformlara çarpmayacak şekilde devam etmesi gerekiyor.

Oyun sırasında platformun siyah renkli kısmına çarparsanız oyun bitiyor ve her şeye baştan başlamanız gerekiyor. Yeni versiyon ile eklenen diğer bir zorluk ise, belli bir hızla ulaştıktan sonra ateş topu halini alan ve yüksek hızla ilerleyen topu, platformun yasaklı renklerine dokunmadan tek seferde engellilerin sonuna kadar ulaştıracak bir strateji benimsemeniz gerekiyor.

Stack Ball 3D oyununu indirmek için tıklayınız.

En uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri için tıklayınız.
Yorum yap

*