fcp
 Hesaplı Temmuz Fırsatlarını Sakın Kaçırma

Haziran Ayı En İyi LED TV Modelleri

Başak U. 12.06.2018 (Güncellenme: 14.07.2024) Takip et
Yeni bir TV almaya veya eski televizyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, sizler için hazırladığımız LED TV modellerimize mutlaka bir göz atın.
Haziran Ayı En İyi LED TV Modelleri

Yeni bir TV almaya veya eski televizyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, sizler için hazırladığımız LED TV modellerimize mutlaka bir göz atın.

10
Axen 49 inç 124 Ekran 400Hz Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Axen 49 inç 124 Ekran 400Hz Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Haziran ayı en iyi LED TV listemizin onuncu sırasında Axen'nin 49 inç FullHD özelliğe sahip TV'si yer alıyor. 2016 yılında piyasaya çıkan TV, özellikle uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Tasarım olarak da başarılı bir ürün olan Axen'in 49 inçlik TV'si, hem fiyatıyla hem de performansı ile geçer not alıyor. Televizyonun, FullHD özelliğe sahip olması görüntülerde kalite farkını hissettiriyor. Ayrıca televizyonda 16W ses çıkış gücü, 2 adet HDMI ve 2 adet USB girişi bulunuyor. 2016 yılında piyasaya çıkan Axen 49 inç FullHD TV, Haziran ayı listemizin onuncu sırasında yer alıyor.
9
Philips 43PFS5503 43 inç 109 Ekran Full Hd Led TV
Philips 43PFS5503 43 inç 109 Ekran Full Hd Led TV
En iyi LED TV listemizin dokuzuncu sırasında Philips'in bu yıl çıkardığı 43 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. 43 inçlik FullHD ekran özelliği ile yüksek parlaklık ve daha gerçekçi renkler ortaya çıkıyor. Televizyon, tasarım olarak oldukça ince hatlara sahip. Ayrıca A+ enerji sınıfında olan bu TV, elektrik tüketiminde de oldukça cimri sayılır. Bu özellikleri ile Philips'in Smart TV'si Haziran ayı en iyi LED TV listemizin dokuzuncu sırasında yer alıyor.
8
Regal 50R5020U 50 inç 127 Ekran 4K Ultra Hd Led Tv
Regal 50R5020U 50 inç 127 Ekran 4K Ultra Hd Led Tv
Bu ay ki listemizin sekizinci sırasında Regal'ın geçtiğimiz yıl çıkardığı 50 inçlik 4k UltraHD özelliğe sahip televizyonu yer alıyor. Televizyonda bulunan üstün teknoloji, en açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı maksimum değere çıkararak karanlık sahneleri bile daha net ve canlı izleme keyfi veriyor. Ayrıca TV'de yer alan yüksek panel yenileme hızı, hareketli görüntüleri oldukça iyi yansıtıyor. Enerji tüketiminde A+ sınıfında yer alan televizyon Haziran ayı listemizin sekizinci sırasında yer alıyor.
7
Philips 49PUS6262 49 inç 123 Ekran 4K UHD Ultra İnce Smart LED Tv
Philips 49PUS6262 49 inç 123 Ekran 4K UHD Ultra İnce Smart LED Tv
Bu ay ki listemizin yedinci sırasında Philips'in 2017 yılında çıkardığı 49 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. Televizyon, 4K Ultra HD çözünürlüğü ile muhteşem görüntü kalitesi sunuyor. Kullanıcıları, geliştirilmiş keskinlik, artırılmış derinlik algısı, üstün kontrast, akıcı doğal hareket ve kusursuz ayrıntıların tadını çıkarıyor. Ayrıca dört çekirdek işlemcisi ile de süper hıza ulaşıyor. HDR Plus teknolojisi ile de daha iyi kontrast daha iyi renk keskinliği kullanıcılarına sunuyor. Bunlara ek olarak Smart TV, Ambilight teknolojisi ile ekranının iki tarafından arkadaki duvara doğru ekstra geniş ışık yayarak ekranı olduğundan daha geniş gösteriyor ve kullanıcıların izleme deneyimini daha etkileyici hale getiriyor. Bu özellikleri sayesinde Philips'in akıllı TV'si Haziran ayı listemizin yedinci sırasında yer alıyor.
6
LG 49UJ630V 49 inç 123 Ekran Ultra Hd 4k Uydu Alıcılı Smart LED TV
LG 49UJ630V 49 inç 123 Ekran Ultra Hd 4k Uydu Alıcılı Smart LED TV
Haziran ayı listemizin altıncı sırasında LG'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı UJ serisine ait 49 inçlik televizyonu yer alıyor. 4K UHD ve HDR 10 teknolojisini destekleyen TV, görüntü ve renk kalitesini muhteşem bir netlikte yansıtıyor. Ayrıca TV'nin IPS 4K paneli kullanıcılarına, daha geniş izleme açılarıyla zengin renkler ve güçlü kontrast sunuyor. TV'nin fiyatının uygun olması da kullanıcılar tarafından bir diğer tercih edilme nedeni oluyor. Mart ayı listemizin sekizinci sırasında yer alan LG'nin 49 inç TV'si iki basamak ilerleyerek Haziran ayı listemizin altıncı sırasına yerleşiyor.
5
Samsung 50MU7000 50 inç 127 cm Ultra Hd Smart Led Tv
Samsung 50MU7000 50 inç 127 cm Ultra Hd Smart Led Tv
Listemizin beşinci sırasında Samsung'un 2017 yıl çıkardığı 55 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. 4 çekirdekli işlemecisi ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan TV, tasarım olarak kullanıcılarından geçer not alıyor. Görüntü kalitesi oldukça iyi olan Smart TV'nin, Ultra HD çözünürlük ve HDR teknolojisi öne çıkan diğer özellikleri arasında. Ayrıca enerji tüketiminde de A sınıfında yer alan TV, geçen aya göre bir basamak ilerleyerek Haziran ayı en iyi LED TV listemizin beşinci sırasında sırasına yerleşiyor.
4
LG 65UJ750V 65 inç 164 Ekran 4K Ultra Hd Smart Led Tv
LG 65UJ750V 65 inç 164 Ekran 4K Ultra Hd Smart Led Tv
Haziran ayı listemizin dördüncü sırasında LG'nin 65 inç ekrana sahip Smart TV'si yer alıyor. Metalik gövde ve ince bir tasarıma sahip olan TV, kullanıcılarından geçer not alıyor. Her açıdan zengin renklere sahip olan LED TV, güçlü ve yüksek bir kontrast sunuyor. Ultra parlaklık ve yerel karartma özelliği arka plan aydınlığını ayarlayıp görüntüyü kişiselleştirilmiş kontrast bloklarına ayırarak parlaklığı arttırıyor ve ayrıntıları geliştiriyor. webOS 3.5 deneyimini kullanıcılarına sunan LG'nin 65 inçlik TV'si Haziran ayı LED TV listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.
3
LG 65SJ850V 65 inç 165 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
LG 65SJ850V 65 inç 165 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Bu ay ki listemizin üçüncü sırasında LG'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı 4K UHD uydu alıcılı 65 inç ekrana sahip akıllı televizyonu yer alıyor. Nono Cell teknolojisine sahip olan LG'nin bu dev ekranlı televizyonu görüntü ve ses kalitesi olarak oldukça başarılı. Televizyonda bulunan Nano Cell teknolojisi sayesinde renkler daha canlı ve daha parlak, siyahlar daha belirgin ve daha siyah olarak kullanıcılara yansıtılıyor. Ayrıca Harman/Carbon ses sistemi teknolojisi ile de kullanıcılar, sesleri muhteşem kalitede algılıyor. Enerji tüketiminde ise A sınıfı sıralamasında yer alan LG'nin üst düzey özelliklere sahip televizyonu Mayıs ayında olduğu gibi Haziran ayında da listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.
2
LG Oled 65B7V 65 inç 165 Ekran Ultra Hd 4K Smart Oled Tv
LG Oled 65B7V 65 inç 165 Ekran Ultra Hd 4K Smart Oled Tv
Haziran ayı listemizin ikinci sırasında LG'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı OLED teknolojisine sahip, 4K uydu alıcılı ve 55 inç ekranlı akıllı televizyonu yer alıyor. Oldukça ince bir tasarıma sahip olan OLED TV, görüntü ve renk kalitesi ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Güçlü bir ses sistemine sahip Smart TV, Dolby Atmos ses sistemi sayesinde de, izleyicilerinin evde sinema keyfi sürmesine olanak sağlıyor (40W ses çıkış gücüne sahip). Ayrıca WebOS 3.5 işletim sistemi ile de kullanıcılarının Smart TV'nin tadını çıkarmalarına imkan tanıyor. Mayıs ayı listemizin birinci sırasında yer alan LG OLED TV, Haziran ayı listemizin ikinci sırasına geriliyor.
1
LG 65E7V 65 inç 164 Ekran 4K Ultra HD Smart Oled Tv
LG 65E7V 65 inç 164 Ekran 4K Ultra HD Smart Oled Tv
Sıra geldi Haziran ayı listemizin birinci sırasında yer alan TV'yi sizlerle paylaşmaya. Bu ay ki listemizin birinci sırasında LG'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı 65 inç ekrana sahip OLED TV'si yer alıyor. TV, tasarımı kadar özellikleri ile de kullanıcıları etkimeyi başarıyor. TV'nin standına göre tasarlanmış yüksek kaliteli soundbar, öne yönlendirilen güçlü ses çıkışı sağlayarak ekstra ses sistemi kullanmadan kullanıcılarına evde sinema keyfi sürmesini sağlıyor. LG'nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini en iyi şekilde yansıtıyor. LG'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı 65 inçlik Smart TV'si Haziran ayı en iyi LED TV listemizin birinci sırasında yer alıyor.


Başak Uzun

Teknoloji Editörü ve İncehesap Blog Yazarı. Teknoloji, pratik bilgiler, ürün incelemeleri ve oyunlarla ilgili yazılar kaleme alır. Yemek yapma, gezme ve yeni şeyler keşfetmeye bayılır.

Yorum yap

Yorumlar

Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol!