Sosyal Media
sefa

Honor 30 Pro+’ın Süper Hızlı Odaklanma Özelliğini Gösteren Video Paylaşıldı

Çinli tekonoloji üreticisi Honor, yeni amiral gemisi telefonu Honor 30 Pro+'sı tanıtmaya hazırlanıyor. Telefon, henüz tanıtılmadan ne kadar güçlü bir kameraya sahip olacağını gösteren video paylaşıldı.

Honor 30 ailesinin kamerası, süper hızlı odaklanmaya sahip olacak. Video konusunda oldukça güçlü olacak olan Honor 30 serisi fotoğraf çekiminde de gelişmiş kameraya sahip olacak. Honor'un başkan yardımcısı Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’da Honor 30'un süper hızlı odaklanma yeteneğini gösteren video ve fotoğraf paylaştı.


Yukarıdaki fotoğraf, Honor 30 Pro+ kamerası ile çekilen ilk fotoğraf olarak oldu. Fotoğrafta telefonun gerçekten güçlü bir kameraya sahip olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Şirketin başkan yardımcı yaptığı açıklamada objenin hareketli olduğu durumlarda o hareketi yakalamanın özellikle hareketli hayvan videoları çekmek oldukça zor olduğunu belirtti. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi hayvanların hareketlerini net bir şekilde yakalayabilmek için hızlı odaklanma yeteneğine ve güçlü grafik işleme özelliğine sahip olmak gerekiyor.
Yorum yap

*