Sosyal Media
sengul

Huawei’in Yeni Kablosuz Kulaklığı Huawei FreeBuds 4i Tanıtıldı

Çinli teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds 4i modelini tanıttı. Huawei FreeBuds 4i’nin en dikkat çeken özelliği ise 22 desibele kadar gürültüyü engelleyebiliyor olması.

Huawei FreeBuds 4i

Hem açık hem de kapalı ortamlarda 22 dB’e kadar gürültü engelleme özelliğine sahip olan Huawei FreeBuds 4i, tek şarj ile 200 güne kadar bekleme süresi sunuyor. Önceki modellere kıyasla yüzde 10 daha küçük bir sarj kutusu ile gelen FreeBuds 4i, bu sayede daha az yer kaplıyor ve saha kolay taşıma imkanı sunuyor.

Şarj kutusu ile birlikte toplam 22 saate kullanım ömrü sunan Huawei FreeBuds 4i, tek şarj ile 10 saat kesintisiz müzik dinleme ve 7,5 saat sesli görüşme imkanına da olanak sağlıyor. Ayrıca 10 dakikalık şarj ile 4 saat kullanım ömrü sunan Huawei FreeBuds 4i, şarj konusunda kullanıcıları oldukça rahatlatacağa benziyor.


Huawei FreeBuds 4i Fiyat

Huawei’n yeni kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds 4i, 749 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Önceki model Huawei FreeBuds 3i’nin fiyatı ise 699 TL. Yani Huawei FreeBuds 4i, 50 TL fark ile kullanıma sunulmuş durumda.

 Yorum yap

*