Sosyal Media
sefa

Huawei’in Yeni Kablosuz Kulaklığı Sound X Platinum Edition Satışa Sunuldu

Birkaç hafta önce, Huawei P40 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarının tanıtımını yapana Huawei, lansmandan hemen sonra Devialet ile ortaklaşa geliştirdiği üst düzey akustik ses teknolojisine sahip olan Huawei Sound X modelini satışa sunmuştu. Huawei şimdi ise cihazın yeni versiyonu Sound X Platinum Edition’ı tanıttı. Altın, gri ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacak olan Sound X Platinum Edition, bugün itibariyle Çin’de ön siparişe açıldı.

Huawei Sound X Platinum Edition, 60 watt maksimum güç ve 20 mm’ye kadar da titreşim genliği sunan iki woofer ile birlikte geliyor. Üst düzey ses kalitesini oldukça şık tasarım ile birleştiren Huawei, kullanıcılarına çok güzel bir deneyim sunacağını iddia ediyor.


Huawei Sound X Platinum Edition, EMUI 10.1’de bulunan düşük ses gecikmesi özelliğini de destekliyor. Ancak hemen hatırlatalım ses gecikmesi özelliği, şimdilik sadece P40 serisi telefonlarda bulunuyor. Yani Sound X Platinum Edition’ın bu özelliğinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, şimdilik P40 serisi telefonlardan birini sahip olmak zorunda. Tabi bir süre sonra bu özelliğinde birçok cihazda kullanılması da yaygınlaşacaktır.


Telefon görüşmelerinde gürültü engelleme özelliğine sahip olan Huawei Sound X Platinum Edition, bugün itibariyle 280 dolar fiyat etiketiyle Çin’de ön siparişe açıldı. Cihazın ülkemize geldiğinde fiyatı yaklaşık olarak 2.000 TL+ vergiler olacak.

 

 

 Yorum yap

*