Sosyal Media
sengul

Huawei, P30 Pro Modeline Özel Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Huawei son çıkan amiral gemisi modeli Huawei P30 Pro için kullanıcı deneyimini geliştirecek yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Cihaz için yayınlanan yeni güncelleme paketi, kamera özellikleri, parmak izi kilidi, ses-video senkronizasyonu ve ekran konularında iyileştirmeler içeriyor. Güncelleme paketine, Google'ın en son çıkan güvenlik yamasının entegre edildiğini de hatırlatalım.


 • Şirket, yeni yazılım güncellemesi ile kamera uygulamasının gece modu özelliğinin daha güçlü hale getirildiğini ve bu sayede düşük ışıkta çekilen fotoğrafların daha kaliteli olacağını, ayrıca kameranın SuperZoom özelliğine yapılan ekstra iyileştirmelerin de olduğunu belirtti.


 • Ekrana gömülü parmak izi sensörü ise gelen güncelleme ile daha hassas, güvenli ve eskisinden çok daha hızlı sonuçlar verecek.
 • Yazılım paketi içerisindeki iyileştirmelerde, ses ve video senkronizasyonunu da ele alan Huawei, bundan böyle eller serbest modunda çekilen Instagram videolarının çok daha senkronize ve akıcı olacağının da sözünü verdi.


 • Bu güncelleme aynı zamanda akıllı telefona gelen bildirimlere de bir düzenleme getirmiş. Akıllı telefonunuza üçüncü parti uygulamalardan gelen bildirimler artık farklı bir animasyonla görüntülenecek.


Yorum yap

*

Yorumlar

 1. VAROL ALMACI 08/10/2019 16:14

  Haberlerde tarih mi yok ben mi göremedim? Eğer yoksa çok kötü

 2. Sercan Çalışkan 17/07/2020 03:08

  Emek verilip güzel bir haber yapılmış ama bir blog yazısında tarih olmaması kadar saçma bisey görmedim

 3. CUMA DEMİRCİ 19/06/2021 10:48

  Ne zaman gelecek hdr olması lazım