Sosyal Media
sengul

iOS 13.1.2 Güncellemesi Yayınladı. İşte Gelen Yenilikler

Apple’ın iOS işletim sisteminin son sürümü olan iOS 13’ün yayınlanmasının ardından henüz iki hafta geçememişken Apple, yeni bir güncelleme daha yayınladı. Kısa süre önce yayınlanan iOS 13.1 ve iOS 13.1.1 güncellemesinin ardından şimdi ise iOS 13.1.2 güncellemesi yayınladı. Böylece Apple, iki hafta içerisinde iOS 13 için 3 güncelleme yayınlamış oldu.

Yaklaşık olarak 76 MB büyüklüğündeki son güncelleme, bir takım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor. iOS 13.1.2 güncellemesinin en önemli hata düzeltmesi ise bir önceki güncelleme ile ortaya çıkan pil sorununu gidermiş olması. Kullanıcıların çok fazla şikayette bulunduğu pil sorunu yeni güncelleme ile giderildi. Ayrıca bazı cihazlarda bulunan el feneri ve kamera çalışmaması hataları da giderilmiş oldu.


Tüm bunlara ek olarak; ekran kalibrasyon verilerinin silinmesi, Bluetooth bağlantısının kesilmesi ve HomePod’un çalışmaması hatası da yeni güncelleme ile giderilmiş oldu.

Sizin telefonunuza da henüz yeni güncelleme ulaşmadıysa endişelenmeyin kısa süre içerisinde tüm cihazlara ulaşmış olacaktır.Yorum yap

*