Sosyal Media
sengul

iOS 13.3 Public Beta 1 Yayınlandı

Apple, bu yıl hızlı bir şekilde yayınladığı güncellemeler ile adından söz ettirmeye başladı. Daha on gün önce yayınlanan iOs 13.2’nin ardından iOS 13.3 Beta 1 güncellemesini yayınlayan Apple, şimdi ise henüz 24 saat geçmeden iOS 13.3 Public Beta 1 güncellemesini kullanıma sundu.

Public Beta sürümü, geliştirici hesabı olmadan yüklenebiliyor. Dolayısıyla normal iOS kullanancıları da yeni yayınlanan beta güncellemesini indirebilecek.


iOS 13.2’deki birden fazla uygulama açıldığında yaşanan sorunlar yeni iOS 13.3 ile birlikte düzeltiliyor. Ayrıca yeni güncelleme, ekran süresi özelliğinde de iletişim sınırı getiriyor. Bu özellik sayesinde çocuk kullanıcıların anne ve babaları çocuklarının kimlerle iletişim kurabileceğini ayarlayabiliyorlar. Yani ebeveynlerin izin vermedikleri numaralar çocuklarını aradıklarında telefon, o numaralardan gelen aramaları bildirmiyor. Bu özellik anne ve babaları oldukça sevindireceğe benziyor.

Kademeli olarak yayınlanan iOS 13.3 Public Beta 1 sürümü, kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaştırılacak.

Yeni güncellemeyi indirmek için Ayarlar >> Genel >> Yazılım Güncelleme bölümüne gidebilirsiniz. Güncelleme cihazınıza ulaşmış ise buradan indirebilirsiniz.Yorum yap

*

Yorumlar

  1. the wire 13/12/2019 19:43

    iphone 6s kullanıyorum. İos 13'e geçtiğimden beri pil yüzdesi bir türlü sabit kalmıyor.Örneğin %90 olan pil yüzdesi aniden %71'e düşüyor. Bazen de hızlı hızlı %1 %1 düşüyor.Örneğin %71,%70,%69,%68%,67 gibi hızla düştüğünü görüyorum. Bu ios 13 eski iphone kullanıcıları çileden çıkarıp yeni telefon almalarını amaçlamaktadır.