Sosyal Media
sengul

iOS 13.6, iPadOS 13.6 ve tvOS 13.4.8 Beta 2 Güncellemeleri Yayınlandı

Güncelleme konusunda kullanıcılarını fazla bekletmeyen Apple, geçtiğimiz hafta iPadOS, iOS ve tvOS işletim sistemlerinin yeni sürümleri için ilk beta güncellemelerini yayınlamıştı. Teknoloji devi bugün ise iPadOS 13.6, iOS 13.6 ve tvOS13.4.8'in ikinci beta güncellemelerini kullanıcılarına sundu.

Yayınlanan yeni güncellemeler, cihazlar üzerinden veya Apple'ın resmi internet sitesi üzerinden de indirilebiliyor.


iPadOS ve iOS 13.6 Beta 2 

Geçtiğimiz hafta ilk beta güncellemesi yayınlanan iPadOS ve iOS 13.6'nın bugün ikinci beta güncellemesi yayındı. Yeni iOS güncellemesi, telefonlara güncellemelerin otomatik olarak yüklenip yüklenmeyeceğini belirten bir tuş ekledi. Böyle kullanıcılar, otomatik yükleme seçeneğini tercih ettliklerinde sonraki güncellemeler otomatik olarak yüklenecek.

Pek fazla yenilik getirmeyen  iPadOS ve iOS 13.6 beta 2 güncellemesi, daha çok hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

tvOS 13.4.8 Beta 2

Dördüncü ve beşinci nesil Apple TV modelleri için yayınlanan yeni beta güncellemesi, geliştirici hesabı olan kullanıcılar için indirilebilir durumda. Önemli bir yenilik içermeyen ikinci beta güncellemesi bir takım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor.
Yorum yap

*