Sosyal Media
sefa

iOS 14.3 Güncellemesi Yayınladı

Apple, kullanıcıların uzun süredir beklediği iOS 14.3 güncellemesini nihayet yayınladı. Uzun süredir test aşamasında olan iOS 14.3 güncellemesi bugün itibariyle yayınlandı. Ayrıca Apple, iPadOS 14.3, macOS Big Sur 11.1 ve WatchOS 7.2 güncellemeleri de bugün itibariyle kullanıma sundu.

iOS 14.3 Güncellemesi Gelen Yenilikler

Yayınlanan iOS 14.3 güncellemesi ile birlikte kullanıcıların bekledikleri Apple Fitness+ ve AirPods Max desteği iPhone ve iPad’lere gelmiş oldu. Bununla birlikte iPhone 12 Pro ve Pro Max sahiplerinin beklediği Apple ProRAW fotoğraf çekme özelliği yeni güncelleme ile birlikte kullanıma sunuldu.


iOS 14.3 güncellemesi ile birlikte TV uygulamasına yeni bir Apple TV + sekmesi geldi. Ayrıca Apple, son güncellemeden sonra yeni bir arama motoru seçeneği olarak Ecosia’yı kullanıcılarla buluşturdu.

 Bir takım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de içeren iOS 14.3 güncellemesinin boyutu ise 602 MB.

iPhone kullanıcılarının güncellemeyi yüklemek için Ayarlar > Hakkında > Yazılım Güncelleme seçeneklerini takip etmeleri gerekiyor.

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Suat ünlü 11/01/2021 19:49

    Ipone 7 kullanıcısının ipini Çekme sırası bize geliyor bu durumu hiç mi hiç tasvip etmiyorum haksız bir uygulama ben ıpone 6 telefonumu ne hapacam çöpe mi Atacam bun dan sonra ıpone almam almakta istemiyorum