Sosyal Media
sengul

iOS 15 Beta 8 Güncellemesi Çıktı

ABD’li teknoloji devi Apple, geliştiriciler için en yeni iOS 15 Beta 8 ve iPadOS 15 Beta 8 güncellemelerini kullanıma sundu. İşte yeni güncellemelerin detayları...

Apple’ın kısa bir süre önce düzenlediği WWDC etkinliğinde tanıtılan yeni işletim sistemi iOS 15, resmi olarak piyasaya sürüldü. Birçok yenilik ile birlikte gelen iOS 15, çoğu kullanıcının beğenisini kazandı.

Teknoloji şirketi, iOS 15 sürümünü yayınladıktan sonra beta güncellemelerini kullanıma sunmayı da ihmal etmiyor. Genel olarak iyileştirmelere odaklanan ve kısmen de olsa yeni özellikler ekleyen Apple, kararlı sürüme doğru yaklaşırken bu kez de iOS 15 beta 8 güncellemesini geliştiriciler için kullanıma sundu.


Telefonların ayarlar uygulamasından ulaşılabilen beta güncellemenin normal sürümü de kullanıcılara sunuldu. Yani geliştirici hesabı olmayan kullanıcılar da artık bu güncellemeyi telefonlarına indirebilecek.

Bir takım hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeren yeni güncelleme, herhangi bir değişiklik getirmiyor. Apple, iOS 15’in final sürümüne doğru ilerlerken özellikle sistem kararlılığına odaklanıyor.

 

 Yorum yap

*