Sosyal Media
sengul

iPhone 11 Pro, iPhone XS ve iPhone X Hız Testinden Ortaya Çıktı

Apple’ın geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı yeni iPhone modellerinin günlük kullanımdaki performansını herkes çok merak ediyordu. Özellikle de bir önceki modellerden yüzde 20 daha yüksek performansa sahip A13 Bionic işlemcinin nasıl bir hıza sahip olacağı da merak konusuydu. Merakları giderecek video EverythingApplePro’dan geldi.

EverythingApplePro, iPhone 11, iPhone XS ve iPhone X’i hız testinde bir araya getirdi. Öncelikle telefonlarda bulunan uygulamalar tek tek açılarak hangi telefonun uygulamayı en kısa sürede açtığı test ediliyor. Bu testten iPhone XS galip çıkıyor. iPhone X ise sonuncu sırada yer alıyor.


Sonrasında ise telefonların açılan uygulamaların ne kadarını RAM’inde barındırabildiğine bakılıyor. Telefon, RAM’inde ne kadar çok uygulama barındırırsa telefonun performansı o kadar yüksek oluyor. Bu tesitten de yine iPhone XS galip geliyor ve sonuncu ise yine iPhone X oluyor.

Genel anlamda iPhone XS ve iPhone 11 Pro’nun performansının bir birine çok yakın olduğunu ancak iPhone XS, çok az bir farkla iPhone 11 Po’da daha iyi performans sergiliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri iPhone 11 Pro, iPhone XS ve iPhone X’in karşı karşıya geldiği hız testi videosu ile başa başa bırakalım.

 

 Yorum yap

*