Sosyal Media
sefa

Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu!

Vivo’nun yeni amiral gemisi Vivo X80 Pro, 2022’nin en iyi kameralı telefonu olarak biliniyor. Markanın en son amiral gemisi 2021 Ekim tarihinde çıkış yapan Vivo X70 Pro Plus’dı. O çıkıştan bugüne kadar çok uzun zaman geçti. Marka kutu içeriği ve diğer aksesuarlar konusunda herhangi bir değişiklik yapmamış. Ancak, cihaz için bunu pek söylemeyeceğim. Kutu içeriğinde çıkanlar USB-C kablosu, USB-C kulaklık, şarj adaptörü ve silikon kılıf. Kutu içeriğinde ki kılıf denilince akla gelen ilk isim tabii ki Xiaomi. Anlaşılan Vivo’da bu furyaya katılan markalardan biri oldu.

Samsung, Google ve Apple gibi markalar cihazların kutusundan ne çıkarsak diye düşünürken, Vivo cihaz kutularını oldukça zengin tutuyor. Kutu içeriğinde ki adaptör markanın en kaliteli ve en güçlü adaptörlerden biri. Bunun yanında kullanılan şarj kablosu da adaptörden geride değil. Şarj adaptöründen gelen akımı cihaza en iyi şekilde aktarabilecek şekilde dizayn edilmiş. Cihazın kutusundan kulaklık çıkması gerçekten çok duygulandırıcı. Günümüz şartlarında bir cihazın kutusundan kulaklık çıkması neredeyse imkansız bir durum. Ancak, Vivo markası kullanıcılarına değer veren bir şirket olarak güzel kulaklıkları cihazın kutusuna koymayı ihmal etmemiş.

2022’de Adından Söz Ettiren Telefon Vivo X80 Pro!

Kutu içeriğinde bir adet kılıf yer alıyor. OEM kılıflar arasında Vivo markasından daha iyi bir marka olduğunu düşünmüyorum. Xiaomi markası şeffaf ve silikon bir kılıf gönderiyor. Vivo’nun gönderdiği kılıf ile Xiaomi’nin gönderdiği kılıfı yan yana koyduğunuzda arada ki kalite ve doku farkını çok net anlayabilirsiniz. Elbette Xiaomi markasının gönderdiği kılıfta kötü değil. Ancak, Vivo’nun gönderdiği kılıftan daha iyi olamaz.

Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu!

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan amiral gemisinde olan kalite bu cihazda daha da artırılmış. Gerçekten birinci sınıf kalite ünvanını hak eden bir akıllı telefon. Şirketin sunduğu bu kalite kesinlikle tesadüf değil. Tasarım anlamında selefi olan X70 Pro’ya oldukça benziyor. Özellikle kavisli ekranı X70 Pro’yu çok andırıyor. Vivo X80 Pro’nun en büyük özelliklerinden biri kamera teknolojisidir. Markanın bugüne kadar tercih ettiği en iyi kamera teknolojisi bu cihazda yer alıyor. Özellikle, incelemelerde cihazın kamerasına çok değiniyorlar. Bu da cihazın ne kadar iyi bir kamera teknolojisine sahip olduğunu kanıtlıyor. Profesyonel fotoğraf ve video kaydetmeyi isteyen kişiler bu cihazı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

İncehesap.com ile birlikte en iyi cep telefonu modellerine göz atın.


Yorum yap

*