Sosyal Media
sengul

iPhone 11 Pro Max, En İyi Akıllı Telefon Seçildi

Apple’ın 10 Eylül tarihinde düzenlediği etkinlikte tanıtımı yapılan iPhone 11 modelleri, tasarım konusunda birçok çevrenin eleştirilerine maruz kalmıştı. Ancak kamera kalitesi ve donanım özellikleri ile yeni iPhone modelleri, akıllı telefonlar arasında zirveye oynaya devam ediyor.

Tüketici odaklı araştırmalar yapan Consumer Reports dergisinin yayınladığı raporda en iyi akıllı telefonun iPhone 11 Pro Max olduğu belirtildi. Yayınlanan en iyi akıllı telefon listesinin ikinci sırasında ise iPhone 11 modeli bulunuyor. Tasarım konusunda önceki modeline göre pek bir değişikliğin bulunmadığı iPhone 11’in performansı ise oldukça şaşırtıcı bulundu.


iPhone 11 Pro Max modelinin en iyi akıllı telefon seçilmesindeki en önemli özelliğinin yaklaşık 40.5 saat pil ömrü sunan bataryası olduğu belirtildi. Batarya konusunda iPhone 11 Pro Max, rakiplerine oldukça fark attı. iPhone Xs Max’in 27.5 saat pil ömrü sunduğunu düşünürsek iPhone 11 Pro Max’in ne kadar güçlü bir bataryaya sahip olduğunu daha rahat anlamış oluruz.

iPhone 11 modelleri su geçirmezlik ve dayanıklılık konusunda da yayınlanan raporda tam not aldı.

 

 Yorum yap

*