Sosyal Media
sengul

iPhone 13 Pro Max ve Samsung Galaxy S21 Ultra Hız Testinde Ortaya Çıktı

Akıllı telefonların yan yana getirilerek hız karşılaştırması yapılması uzun süredir kullanılan bir yöntem. Böylece kullanıcılar, hangi telefonun günlük kullanımda daha iyi bir performans sunduğunu görebiliyor. Apple’ın yeni telefonu iPhone 13 Pro Max’in piyasaya çıkmasının ardından rakibi Galaxy S21 Ultra ile bu şekilde hız karşılaştırması yapıldı.

Yan yana yapılan hız testlerinde genellikle telefona dokunma uygulamaları açma işlemini insan gerçekleştiriyordu. Ancak bu karşılaştırma yönteminde dokunma işlemleri arasındaki milisaniyelik farkları ortadan kaldırmak amacıyla robot ellerin kullanıldığını görüyoruz.

Cihazların yan yana koyularak ve çeşitli uygulamaların aynı anda açılmasıyla gerçekleştirilen testte oyunların yüklenme hızı konusunda kazanan isim sizin tahmin edeceğiniz gibi iPhone 13 Pro Max oldu. Bir oyunun yüklenmesi gibi kompleks bir işlemi en hızlı şekilde gerçekleştiren cihaz tabii ki diğer uygulamaları da en hızlı açan cihaz olarak testin kazananı oldu.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri iPhone 13 Pro Max ve Samsung Galaxy S21 Ultra hız testi videosu ile baş başa bırakalım.


 

 Yorum yap

*