Sosyal Media
sefa

James Donkey 007'yi Parçalara Ayırdık

Profesyonel olarak oyuncu ekipmanları üreten bir firma olan James Donkey, üretmiş olduğu 007 serisi oyuncu faresi ile de oldukça popüpler olmayı başardı.

James Donkey'in çok başarlı bir ürünü olan 007 serisi oyuncu faresi, Gaming piyasasına hızlı bir giriş yaptı. 007, dış basındaki ürün incelemelerinde en yüksek puanı alan efsane mouselardan biri olarak kayıtlara geçti.

Ürünü aldığınız da, bir fareye göre oldukça büyük bir kutuya sahip olduğunu göreceksiniz. "Ne gerek vardı bu kadar büyük bir kutu ile göndermelerine" diyebilirsiniz. Ancak ürünün kutusunu açtığınızda siz de hak verceksiniz bu kadar büyük bir kutu ile göndermelerine.


Kutu içeriğinin fareninin ana gövdesi ile birlikte tam 11 parçadan oluştuğunu görünce şaşırabilirsiniz.  Bu parçalarla siz de kendinize göre farenizi özelleştirebilirsiniz. Farenin 3 adet sol, 3 adet sağ, 3 adet arka ve bir adet alt kısmı için değiştirilebilir parçaları ile farenizi, elinize en uygun şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Yani eliniz büyükse büyük parçaları, küçükse küçük parçaları kullanabiliyorsunuz.


Fakat isterseniz, farenin sol tarafına büyük, sağ tarafına küçük, arka tarafına da orta parçaları koymanız da mümkün.

Parçalarını takıp çıkarmak son derece basit. Farenin ana gövdesinde bulunan güçlü mıknatıslar sayesinde değiştirme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. Değiştirme işlemlerini oyun esnasında bile yapabiliyorsunuz. Herhangi bir problem de çıkmıyor. Uyarı vermiyor. Oyunu etkilemeden kaldığıız yerden devam edebiliyorsunuz.


Farenin gövdesinde DPI seviyesini gösteren bir ekran bulunuyor. 007, 50 DPI'dan başlayıp 8200 DPI'a kadar çıkabiliyor. Bunun ayarını da yine farenin üzerinde bulunan tuşlar vasıtası ile yapabiliyorsunuz. Yani bu da 3 adet monitörü birleştirip mükemmel bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz anlamına geliyor.


Üzerinde bulunan tüm tuşlara kendi yazılımınız üzerinden farklı görevler atayabiliyorsunuz. Bu da oyunlarda daha güzel performans elde etemenizi sağlıyor.

Farenin ışık modu sayesinde istediğiniz renkleri seçerek ayarlayabiliyorsunuz.


Titreşim özelliği sayesinde de oyunlarda size muteşem geri bildirim özelleği sunuyor.

Tüm bu açıklamaları kısaca özeltlemek gerkirse: Profesyonel manada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu mouse; malzeme kalitesi, göstermiş olduğu performans, geri tepkimeleri ve tuşların vermiş olduğu hissiyatı ile üst seviyede bir ürün diyebiliriz.


Efsane ürün James Donkey 007


Yorum yap

*