Sosyal Media
sengul

Konami, eFootball PES 2020’yi Duyurdu

Konami, Eylül ayında satışa sunacağı PES’n yeni oyunu eFootball’ı E3’te duyurdu. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere e-spor hayranlarına hitap edecek.

Konami’nin belirttiğine göre PES 2020’de, sahada yapılan her hareketin, en sevilen futbol taraftarlarının bile dikkatini çekmesini sağlamak için mümkün olan her yerde uzman görüşü alınmış.


Bunların başında; geliştirme ekibinin, oyunu okuma yeteneği, savunma hattı ve dinamik top sürme tekniğini daha iyi sahaya yansıtabilmek için Andrés Iniesta ile birlikte çalışması geliyor.

PES 2020’de oyuncu hatalarının gerçekçi bir tasviri olacak. Rakip tarafından yapılan hatalardan yararlanmak için daha fazla fırsatlar olacak. Ayrıca oyunu kişiselleştirmek için yeni taktikler de eklenmiş durumda.


PES 2020’de Ana Lig modu yenilenmiş bir şekilde kullanıcılara sunulacak. Maradona gibi antrenörler ile çalışma imkanı ve maç öncesi-sonrası basın açıklamaları yapmak mümkün olacak.


eFootball PES 2020 yeni bir top sürme tekniği (finesse) iyileştirilmiş markaj, içeriğe duyarlı vuruş doğruluğu, daha gerçekçi savunma, iyileştirilmiş top fiziği ve yeni beceriler ile yetenekler gibi yeni özellikler içeriyor. Ayrıca eFootball PES 2020’de görsel olarak iyileştirmeler de bulunuyor.

Oyunun yayınlanan fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Yorum yap

*