Sosyal Media
sengul

LG, Yeni Telefonu İle Tekrar Piyasaya Çıkıyor

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasında istediği başarıyı elde edemeyen Güney Koreli teknoloji devi, tekrar eski günlerine kavuşmak istiyor. G serisi akıllı telefon modellerinin üretimini durduran şirket, çıkaracağı yeni akıllı telefn modelleri ile piyasaya iddialı bir giriş yapmak istiyor.

Velvet serisi ile tekrar eski günlerdeki popülerliğine kavuşmak isteyen LG, bugün yeni telefonu LG Velvet modelinin tanıtım videosunu yayınladı. Telefonun tasarımı ve donanım özellikleri ile ilgili bilgiler paylaşan LG'nin yeni telefonunu ne zaman piyasaya çıkarcağı henüz bilinmiyor.


Yayınlanan videodan görüldüğü üzere üçlü arka kamera ile gelecek olan LG Velvet'in ana kamerasının etrafı çember şeklinde kaplanmış. Telefonun diğer iki kamerası da ana kameranın altında konumlandırılmış. Kameraların hemen altında ise LED flaş bulunuyor. LG Velvet'in ön panelindeki çentiğin içerisinde ise selfie kamerası yer alıyor.

Aurora White, Velvet Sunset, Aurora Green, Aurora Grey olamk üzere dört farklı renk seçeneği ile gelecek olan LG Velvet, Qualcomm Snapdragon 765G 5G işlemciden güç alacak. 

LG Velvet'in üst panelinde mikrofon ve SIM kart yuvası bulunuyor. Ayırca telefonun alt tarafında ise Type-C, 3,5 mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgarası yer alıyor.
Yorum yap

*