Sosyal Media
yunus

LG Yeni Uygun Fiyatlı K12+ Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor

Şimdiye kadar tüm gözler LG'nin yeni amiral gemisi modeli LG G8 ThinQ üzerinde olsa da Güney Koreli teknoloji devi, amiral gemisinin yanında başka bir akıllı telefon daha tanıtmaya hazırlanıyor.

Firma giriş seviyesi özelliklere sahip yeni akıllı telefonu LG K12+ modelini oldukça yaklaşan Mobile World Congress 2019 kapsamında tanıtacak.

Tanıtım etkinliğinin öncesinde görüntüleri ve teknik özellikleri sızdırılan LG K12+ modeli 18:9 görüntü oranı benimsenen 720x1440px HD+ çözünürlüğünde çentiksiz bir ekrana sahip olması bekleniyor.


LG K12+ modelinin gücünü MediaTek Helio P22 işlemci sağlayacak. Üzerinde 3GB RAM olması beklenen akıllı telefon kutusundan Android 8.1 Oreo işletim sistemi yüklü olarak çıkacak. Akıllı telefonun diğer teknik özellikleri henüz gizemini korurken, lansman tarihi yaklaştıkça yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Güney Koreli teknoloji firması yeni amiral gemisi LG G8 ThinQ modelinin tanıtımı için tüm hazırlıkları tamamlamış durumda. Mobile World Congress 2019 kapsamında ve 24 Şubat'ta tanıtılacak olan akıllı telefonun lansman davetiyeleri dağıtılmaya başlandı bile.

LG'nin yeni amiral gemisi modelinin, Samsung'un üst seviye akıllı telefonu Galaxy S10 ile rekabet içinde olacağı düşünülüyor. Samsung, Galaxy S10 modelini önümüzdeki ay San Francisco da düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacak.

LG'nin yeni amiral gemisi modeli LG G8 ThinQ, başarılı serinin bir önceki versiyonu LG G7 ThinQ ile benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Cihaz hakkında yapılan haberlere göre akıllı telefon tıpkı yakın zamanda tanıtımı yapılan LG V40 ThinQ modeli gibi çift lensli ön kamera sistemine ve 3-lensten oluşan bir ana kameraya sahip olacak.Yorum yap

*