Sosyal Media
sefa

MacBook Klavyeleri İçin Ücretsiz Değmişim Programı

Apple, MacBook kullanıcılardan gelen şikayetlerin artması üzerine bilgisayarların klavyelerini değiştirme programı başlattı. Programa Türkiye’deki MacBook ve MacBook Pro cihazları da dahil.

Kullanıcılardan gelen şikayetler genellikle, bir süre kullanımdan sonra bazı tuşların basmaması, bazı tuşların birden fazla basması, bazı tuşların ise kendi kendine basması yönündeydi.


Teknoloji devi Apple, kullanıcılardan gelen bu şikayetleri dikkate aldı ve bilgisayarların klavyelerinin değiştirilmesi yönünde bir program hazırladı. Şirketin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; 2015-2017 yılları arasında üretilen MacBook ve MacBook Pro modellerinin klavyelerinde oluşan hata nedeni ile bilgisayar klavyelerinin değişim işlemi gerçekleştirileceği belirtildi. Cihaz klavyelerinin değiş işlemi yapılabilmesi için sorunlu cihazı yetkililerin onaylaması gerekiyor.

Ücretsiz klavye değişim programı ile ilgili daha fazla detayı Apple’ın resmi internet sitesini ziyaret edip oradan öğrenebilirsiniz.Yorum yap

*