Sosyal Media
sefa

Meizu, Aktif Gürültü Önleyici Özellikli Kablosuz Kulaklığı Pop Pro’yu Tanıttı

Çinli teknoloji üreticisi Meizu, CES 2021 etkinliği kapsamında yeni kablosuz kulaklığı Pop Pro modelini tanıttı. Pop Pro, gürültü önleme özelliği ile kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Çin’in geleneksel mürekkep boyama hatlarından ilham aldığı belirtilen Pop Pro, IPX5 su geçirmez sertifikasına sahip. 6.5 saatlik oynatma süresi sunan Pop Pro, şimdilik sadece beyaz renk seçeneği ile gelecek.


35 desibele kadar derin gürültü azaltmayı destekleyen Pop Pro, 10 milimetrelik dinamik kulaklık sürücülerine ve üçlü hibrit gürültü azaltma özelliğine sahip. Pop Pro Android 10 ve üzeri sürümlerde kullanılabiliyor. Ayrıca Pop Pro, kulaklıklar çıkarıldığı zaman müziği durdurmak ve kulaklığa dokunarak gürültüyü azaltmak gibi özelliklerde sunuyor.

Pop Pro’nun şarj kutusu 20 saate kadar batarya desteği sunuyor. Ayrıca şarj kutusunun önünde pil durumunu gösteren bir led ışık ve hemen altında Type-C girişi bulunuyor.

Apple Airpods Pro’ya benzeyen Pop Pro 499 Yuan yani yaklaşık olarak 580 TL fiyat etiketine sahip olacak. Tabi bu rakama vergiler dahil değil.

 

 Yorum yap

*