Sosyal Media
sengul

Microsoft Teams, Yeni Güncellemesine Kavuştu

Yazılım devi Microsoft, görüntülü görüşme uygulaması Teams için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme, hem iOS hem de Android platformlarında kullanıma sunuldu. Son gelen güncelleme sayesinde toplantılar ve aramalar daha aktif hale gelecek.

Microsoft Teams için yayınlanan güncelleme iOS ve Android platformlarında farklı özellikler sunacak. iOS platformunda toplantılar ve aramalar reaksiyonlarla desteklenecek. Yani kullanıcılar, konuşmadan da iletişim kurabilecek. Android tarafında ise toplantılar, bir veya daha fazla kişiye yönlendirilebilecek.


iOS’ta Teams kullanıcıları, arkadaşlarına canlandırmalı başparmak, kalp, alkış ve kahkaha gibi efektler gönderecek. Android platformunda ise kullanıcılar, arkadaşları ve aileleri için uygulamada etkinlikler oluşturabilecek ve onların katılımlarını sağlayabilecekler. Ayrıca toplantılar birden fazla kişiye de iletilebilecek.

Yeni güncelleme hem iOS hem de Android’te kullanıma sunuldu. Güncellemeyi yükleyerek yenilikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Yorum yap

*