Sosyal Media
sengul

MSI Summit Serisi Güncellendi! İşte Yeni MSI Summit Laptop Fiyatları

MSI, üst düzey iş dizüstü bilgisayarları serisi Summit Serisinde gözle görülür güncellenemeler yaptı. Summit E14 Evo , Summit E13 Flip Evo , Summit E16 Flip Evo ve Summit E16 Flip modellerinin güncellendiği açıklandı. Markanın en ilgi çekecek yeni teknolojisi Summit E14 Flip Evo adlı yeni model dizüstü bilgisayarı oldu diyebiliriz. Ekranı geriye doğru katlanarak tablet şeklinde de çalışma imkanı sunan bu model, aktif iş hayatı olanlar için tasarlandı. Küçük detayları sevenler için MSI Summit serisinde teknik özelliklerinde de bazı yenilikler olduğunu söyleyelim.

Yeni E14 Flip modelinde 2880 x 1800 çözünürlükte destekleniyor. Yeni Summit serisinde, konfigürasyon seçenekleri, boyutları ve bağlantı noktası seçimleriyle fark yaratacak modeller ortaya çıktı. MSI tarafından geliştirilerek tekrar lansmanı yapılan Summit serisinin fiyatları, rakiplerine göre düşüktür. Oyun bilgisayarlarına göre daha hafif ve sadece bir tasarıma sahip olan Summit modellerinde oyun da oynayabilirsiniz.

GİZLİLİK ÜST DÜZEYDE: TOBİİ AWARE TANITILDI

Yeni Summit modellerinde belki de en büyük yenilik Tobii Aware teknolojisidir. Eğer bilgisayarın başında değilseniz otomatik olarak bilgisayarınızı ‘kitli’ hale getiren harikulade bu teknolojinin ekranını bulanıklaştırma özelliği de vardır. Göz izleme teknolojisi Tobii Aware’ye benzer bir teknolojiyi daha önce kullanmayan MSI, bu işte oldukça başarılı görünüyor. Gizlilik gerektiren iş bilgisayarları kullanan kişiler için MSI Summit teknik özellikleri rakipsizdir diyebiliriz.

MSI SUMMİT FİYATLARI VE TÜRKİYE SATIŞ FİYATI

Dell'in XPS serisi ile rekabete giren Summit E Serisi, rakibine göre daha hafiftir.  Tasarım, hafiflik ve Premium görüntü anlamında Macbook veya ThinkPad seviyesindedir diyemeyiz fakat MSI’ın bu işte her geçen güncellemede kendini geliştirdiğini söyleyebiliriz.

Şık ve sağlam bir kasaya sahip olan Summit serisinin fiyatları da açıklandı. MSI Summit Laptop Fiyatları en düşük 1.249 USD ile en yüksek 1.899 USD arasında değişiklik gösteriyor. Summit serisi Türkiye satış fiyatı belli olmadığı gibi yeni tanıtılan güncellenmiş Summit serisinin Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli değildir. Summit serisinin başlangıç fiyatlarını sizinle liste halinde paylaşalım;

E14 Flip Evo : 1.499

E14 Evo : 1.249

E13 Flip Evo : 1.299$

E16 : 1.899$

E16 Flip Evo : 1.549$


Yorum yap

*