Sosyal Media
sengul

Netflix Games’e Gelecek Yeni Oyun Resmi Olarak Açıklandı

Netflix, kısa süre önce kullanıma açtığı oyun platformu Netflix Games’te olacak oyunları açıklamış ve kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Şimdi ise Netflix Games’e gelecek yeni oyunu resmi olarak duyurdu.

Netflix, yaptığı resmi açıklama Netflix Games’e gelecek olan yeni oyunun Asphalt Xtreme olduğunu duyurdu.

Dünyanın en önce gelen mobil oyun geliştiricilerinden biri olan Gameloft tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen Asphalt, serinin ilk oyunu olan Asphalt Urban GT’den beri mobil platformlarında en ünlü yarış serilerinden biri oldu. Oyun iOS ve Android platformlarının yanı sıra; Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, macOS ve fireOS gibi birçok platformda oynanabilmektedir.


Nokia’nın efsane konsolu N-Gage için geliştirilen Java versiyonundan beri tam 20 farklı yapımla oyuncuların karşısına çıkan seri, son olarak Asphalt Nitro 2 ile Android platformuna çıkış yapacak.

Netflix, Asphalt Xtreme’in Netflix Games’e özel olarak sunulması için anlaşma imzaladı. Buna göre Asphalt Xtreme, tıpkı diğer Netflix Games oyunlarında olduğu gibi herhangi bir uygulama içi satın alma veya reklam barındırmadan oyuncularla buluşacak.Yorum yap

*