Sosyal Media
sefa

Normal Fiyatı 28.75 TL Olan Microsoft’ta Ücretsiz Oldu

Microsoft, Steam, Epic Games gibi oyun platformlarının indirim kampanyaları ile rekabet edebilmek için kendi uygulama mağazası üzerinden indirimler yapmaya devam ediyor. Şimdi ise 28.75 TL değerindeki League of Light: Silent Mountain isimli macera türündeki oyunu ücretsiz yaptı.

League of Light: Silent Mountain


Mystery of the Ancient serisinin yapımcıları Mariaglorum, sizi League of Light için en iyi dedektif olarak başka bir davaya davet ediyor. Dağ kasabası Stoneville yakınlarında bir ajan kaybolduğunda, League of Light tarafından onu bulmanız için gönderileceksiniz. Ama hızlı bir şekilde buranın sıradan bir kasaba olmadığını anlayacaksınız. Garip kaya oluşumları dikkatinizi çekecek ve ellerinizdeki nesneler gözlerinizin önünde kayaya dönüştüğünü göreceksiniz. Göreviniz sırasında kasaba halkı da size pek yardımcı olmayacak. Böylesine zor bir görevin üstesinden gelmek için mücadele etmek hiç de kolay olmayacak.

28 gün boyunca ücretsiz olacak olacak oyunu indirmek için buradaki bağlantıya tıklayıp oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. 30 Nisan 2020 tarihinden itibaren oyun, normal fiyatına geri dönecek.

 Yorum yap

*