Sosyal Media
sengul

Normal Fiyatı 350 TL Olan Last of Us 2 PS Now Aboneleri İçin Ücretsiz Oldu

Microsoft Xbox Game Pass ile sıkı bir rekabette olan Sony, PlayStation Now kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Sony, PlayStation Now kullanıcılarını sevindirecek haberi bugün paylaştı. Normal fiyatı 350 TL olan Last of Us 2 isimli oyun ücretsiz oldu.

Ekim ayında sunacağı oyunları açıklayan Sony, PlayStation Now tarihinin en pahalı oyunları arasında yer alan Last of Us 2’yi nihayet abonelerine ücretsiz olarak sundu. Ayrıca PlayStation Now aboneleri, Last of Us 2’nun dışında Fallout 76, Final Fantasy 8: Remastered, Amnesia: Collection, Desperados 3, Yet Another Zombie Defense HD ve Victor Vran: Overkill Edition oyunlarına da ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek.


Sony Oyun Hizmetleri İçeriği Kıdemli Müdürü Adam Michel, kısa bir süre önce minimum 15 Mpbs hıza sahip kullanıcılara oyunları 1080p olarak sunacaklarını açıklamıştı. Ayrıca çözünürlüğün internet hızına göre otomatik olarak optimize olacağını belirten Michel, PC ve PS4 / PS5 kullanıcıları için bu özelliğin aktif edildiğini de sözlerine ekledi.

Last of Us 2 Hakkında


The Last of Us 2, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 için yayınlanan 2020 çıkışlı post apokaliptik aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İlk oyun The Last of Us’tan (2013) beş yıl sonra, oyuncular kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri’nde intikam için yola çıkan 19 yaşındaki Ellie’yi ve bir milis ile bir tarikat arasındaki çatışmaya karışan asker Abby’i kontrol etmektedir. Oyun hayatta kalma-korku unsurları içeriyor ve üçüncü şahıs bakış açısından oynanıyor. Oyuncular, Cordyceps mantarının mutasyona uğramış bir türü tarafından enfekte olmuş yamyam yaratıklara ve diğer düşmanlara karşı savunmak için ateşli silahları, el yapımı silahları ve gizliliği kullanabiliyorlar.Yorum yap

*