Notebook kategorisindeki 290 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • INTEL Celeron
 • 500GB HDD
 • 4GB RAM
 • 15.6"

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Çağrı Kıyan 06 Ara 2017 (11 Gün önce)
Özellik olarak güzel görünüyor ama biraz eski bir işlemcisi var henüz herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Toshiba marka olmasa alınmaz ama.
Üye resmi
Recep Bektaş 05 Kas 2017 (42 Gün önce)
aslında işlemci olarak ben AMD alacaktım ancak arkadaşım pek önermedi. sonra ben de bu bilgisayarı aldım. casper olduğu için asında biraz tereddüt ettim fakat şuan kullandıkça memnun kaldım bilgisayardan. işlemci olarak benim önerim de kesinlikle intel. ısınma problemi yaşamadım şuana kadar. çünkü bu bilgisayardan önceki bilgisayarımın işlemcisi AMD idi. o biraz fazla ısınıyordu. ayrıca bilgisayarın fiyatı da uygun...
Üye resmi
Ömer Serhat Çırka 19 Tem 2017 (150 Gün önce)
arkadaşımda var tam bir iş bilgisayarı iş için herkeze tavsiye ederim 500 gb yeri iler herkeze kasa muhasebe iş yerlerinde kullanıla bilinirdir iş için çok tavsiye edebilirim
Üye resmi
Gizem Özpak 06 Haz 2017 (194 Gün önce)
pil ömrünün uzun olmasından dolayı ben tercih ettim bilgisayarı. performans olarak da beklediğimden daha hızlı çıkması sevindirici olan şey oldu. yalnız pilini sökememek güzel olmuyor. bir de ekranın parıltısı arada sırada rahatsız edebiliyor. bunun dışında ses olarak güzel bir bilgisayar. evdeki günlük işleri görebiliyorsunuz rahatça işte.
Üye resmi
Arif Furkan Küskü 22 May 2017 (208 Gün önce)
uzun süre almak için beklemiştim bilgisayarı ama sonunda değdi aldığıma. performansı mükemmel ve harika bir ses kalitesi var bilgisayarın. bunun yanı sıra video kalitesi ve ekranın berraklığı 4k desteği beni mest etti arkadaşlar. evet biraz bütçeye göre pahalı kaçabiliyor fakat alınca ömürlük gibi oluyor. bir tek ben sırt çantasını beğenmedim biraz adi kalmış gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.