Sosyal Media
yunus

Normal Fiyatı 50 TL Olan Prison Architect, GOG’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ücretsiz oyun kampanyalarına GOG’da kaldığı yerden devam ediyor. Şirket, bu hafta da Steam fiyatı 50 TL olan Prison Architect isimli aksiyon türündeki oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Oldukça sevilen oyunu GOG hesabı olan kullanıcılar bugün itibariyle ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Prison Architect

Introversion Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan hapishane kurma ve yönetme simülasyon oyunu olan Prison Architect, 2012 yılında Bağımsız Oyunlar Festivali'nde birinci oldu. Oyunun son olarak 2.0 sürümünü yayınlandı.

Prison Architect, yukarıdan bakış ile oynanan 2 boyutlu ve 3D seçeneği de bulunan bir oyun türü. Oyunun amacı mahkûmları sorunsuz bir şekilde tahliye edecek, güvenilir bir hapishane kurmak. Hapishanede hücrelerin, kantinin, mutfağın, avlunun ve benzeri yapıların planlamasını yaparken finans gibi faktörleri de yönetmek gerekiyor.

Oyunda, inşa edilen hapishanede bir yandan amansız mahkumlarda baş etmeye çalışırken diğer yandan hapishane yönetimini de ihmal etmemeye çalışıyorsunuz.


Prison Architect Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya Üzeri / AMD 3Ghz veya Üstü

Hafıza: 6 GB RAM

Grafikler: Nvidia 8600 / Radeon eşdeğeri (2009 dönemi)

Sabit Disk: 400 MB HD alanı

Oyunu indirmek içinburadaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.Yorum yap

*