Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Intel

   En Popüler Intel Ürünleri

   Intel Corporation 37 yıldır, dünyayı değiştiren bilgisayar ve İnternet devrimini mümkün kılan teknolojiyi geliştiriyor. 1968 yılında yarı iletken bellek üretmek amacıyla kurulan Intel dünyanın ilk mikroişlemcisini 1971 yılında geliştirdi.

   Dünyanın en yenilikçi ve lider teknoloji şirketi Intel, mikroişlemci üretiminde ve silikon tabanlı teknolojilerde, insanların çalışma ve sosyal ortamlarındaki yaşam kalitelerini sürekli artırmak amacıyla yeni teknolojiler ve ürünler geliştirir, yeni inisiyatifler oluşturur.

   Intel, dünyanın 58 ülkesinde ve 213’den fazla şehirde 533 ofisiyle faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) bölgesinde 54 ofisi bulunmaktadır.

   Intel 2006 yılı itibariyle yeni logosu ve marka kimliğiyle pazarı yönlendiren platform çözümleri şirketine doğru değişimini göstermektedir. Yeni sloganı “Intel. Leap ahead™.” şirketin; teknoloji, eğitim, sosyal sorumluluk, üretim ve diğer alanlarda ilerlemek amacıyla gerçekleştirdiği atılımları ve değişimleri anlatmaktadır. Intel’in yeni marka kimliği; teknolojiyi kullanarak yaşamı daha iyi, daha zengin ve herkes için daha elverişli hale getirme hedefini ifade etmektedir.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.