Sosyal Media
sengul

Normal Fiyatı 50 TL Olan Void Bastards Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz yaptı. Şuan Steam’de fiyatı 50 olan Void Bastards isimli oyun bu 26.08.2021 saat 18.00’a kadar Epic Games aboneleri için ücretsiz olacak.

Void Bastards

Void Bastards, Avustralya stüdyosu Blue Manchu tarafından geliştirilen ve Humble Bundle tarafından yayınlanan bir bilim kurgu birinci şahıs nişancı ve roguelike video oyunudur. Microsoft Windows ve Xbox One için 28 Mayıs 2019’da piyasaya sürüldü.

Void Bastards Hakkında

Birinci şahıs nişancılar hakkında bildiğin her şeyi unut: Void Bastards senden idareyi ele almanı istiyor, sadece silahını doğrultup ateş etmeni değil. Senin görevin Void Bastards ayaktakımını Sargasso Nebulasından çıkarmak. Nereye gidileceğine, ne yapılacağına ve kiminle savaşılacağına dair kararları sen vereceksin. Ve ardından tuhaf ve korkunç düşmanlar karşısında bu stratejiyi uygulamalısın.

Terk edilmiş uzay gemilerinde, gemi düzenini, karşılaşabileceğin tehlikeleri ve düşmanları ve hangi terminalleri ve diğer gemi sistemlerini kendi lehine kullanabileceğini not alarak görevini planlayacaksın...

Tehlikeli gemilerin arasında dikkatli bir şekilde hareket et, malzeme ara ve kontrol sistemlerini manipüle et. Bulduğuna tepki ver - gücü tekrar devreye sokmak için jeneratöre dolambaçlı yoldan mı gideceksin yoksa geminin savunmalarını etkisiz hâle getirmek üzere güvenlik modülüne girmek için savaşacak mısın? Ne zaman dövüşeceğini, ne zaman kaçacağını ve ne zaman bir aşağılık olacağını dikkatle seç.


Oyun Türü: Birinci şahıs nişancı, Roguelike oyun, Zindan tarama

Oyun Boyutu: 5 GB

Fiyatı: 50 TL

Oyunun Ücretsiz Olduğu Süre: 26.08.2021 saat 18.00’a kadar

Void Bastards Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 ve daha iyisi

İşlemci: Dört Çekirdek 1.8 GHz

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 6 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir


Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7 ve daha iyisi

İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350

Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

RAM: 16 GB

Depolama: 6 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Oyunu indirmek için tıklayın.

 Yorum yap

*