Sosyal Media
sengul

Normal Fiyatı 89 TL Olan Oyun Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Epic Games, 2019 yılında başlattığı her hafta bir oyun ücretiz kampanyasına devam ediyor. 2020 yılının başlarında kampanyayı bitireceği söylenen Epic Games’in gördüğümüz kadarıyla kampanyayı bitirmeye niyeti yok. Öyle ki bazı haftalar iki veya üç oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu bili oluyor. Bu hafta da 89 TL fiyata sahip olan Close To The Sun oyunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız 59 TL fiyatlı Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyunu ücretsiz yaptı. Yani toplamda 148 TL’lik oyunu bu hafta ücretsiz yapmış oldu.

Close To The Sun

Close To The Sun, daha çok yeni bir oyun. Şimdilik Epic Games’te bulunan oyun, Steam’de henüz mevcut değil. Oyunun konu ise bugünlerde dünya genelinde birçok ülkede uygulanan karantina.


Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 ve üzeri

İşlemci: Core i5 / AMD FX 2,4 GHz ve üzeri

RAM Bellek: 8 GB RAM ve üzeri

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x 3 GB Video RAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: En az 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible

Oyunu satın almak için buradaki bağlantıya tıklayıpoyunun sayfasına gidebilirsiniz.  Close To The Sun, 02.05.2020 tarihine kadara ücretsiz olacak. Ayrıca bir düğer ücretsiz olarak sunulan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 Yorum yap

*