Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   İşletim Sistemi kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   İşletim Sistemi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Mediha Burcu Vanlı 29 Ara 2016 (150 Gün önce)
   ofis için lisanslı yazılım kullanmamız gerektiği için it birimine aldık. sorunsuz çalıştığını söylediler. bütün bilgisayarlarda artık lisanslı ürün kullanabiliyoruz sayesinde.
   Üye resmi
   Batuhan Kural 08 Tem 2013 (1419 Gün önce)
   Açıkçası linux mac falan bana göre hikaye en iyisi windows.Her 100 Bilgisayarın 90 ında Windows yüklü bu kadar iyi bir işletim sistemine bu para az bile :)
   Üye resmi
   Hacı Kanal 30 Kas 2010 (2370 Gün önce)
   1-Streaming Media : Windows 7'yle sunulun bu özellikle Media Player 12 'nin tüm özelliklerini kullanıyorsunuz. Uygulama, PC'den müzik, video ve fotoğraf akışı sağlıyor ve tüm bu özellikleri tek bir uygulama altında topluyor. Ayrıca uygulamayla, binlerce kilometre uzakta olan ikinci bir Windows 7'li bilgisayardan, İnternet üzerinden veri akışı sağlayabiliyorsunuz. 2-Kişiselleştirme : Bu sürümle görünümü daha da çekici hale getiren Windows, özel temalar, masaüstü arka planları, masaüstü slayt gösterileri ve çok daha fazlasını sunuyor. Bunlar yeterli olmazsa, ilgili siteden yeni ve daha eğlenceli eklentilere ulaşabiliyorsunuz.
   Üye resmi
   Mahmut Tekin Korak 03 Eki 2010 (2428 Gün önce)
   microsoft u tebrik ediyorum on numara bi işletim sistemi yapmışlar ve kullanımı çok kolay. XP ye alışanlar en başta biraz zorlanabilirler ama alışınca 7 den vazgeçemezler
   Üye resmi
   Murat Kangal 05 Oca 2010 (2699 Gün önce)
   Bana kalırsa şu an için gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi bir kere çok pratik ve kolay yani çocuklar bile kullanabilir. Güvenli ve şık. Fiyatı pahalı fakat değer. Bilgisayarınızın özellikleri iyi olması lazım tam verim alabilmeniz için.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.