Sosyal Media
sefa

OLED Ekrana Sahip Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon Tanıtıldı

Lenovo, düzenlemiş olduğu etkinlikte OLED ekrana sahip yeni dizüstü bilgisayarı Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon modelini tanıttı. AMD Ryzen 7 işlemciden güç alan Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon, üst düzey performans sunuyor.

Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon

İnce tasarımı ve hafifliği ile göze çarpan Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon, performans konusunda kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 14 inçlik OLED ekrana sahip olan Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon, 16:10 ve 90 Hz ekran tazeleme hızı sunuyor.


AMD Ryzen 7 işlemciden güç alan Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon, 16 GB’a kadar yükseltilebilen LPDDR4X RAM ve 1 TB’a kadar yükseltilebilen PCIe SSD depolama seçeneği sunuyor. 61Wh batarya ile yaklaşık 14.5 saat kullanım süresi sunan IdeaPad Slim 7 Carbon, Rapid Charge Express teknolojisine sahip. 65W adaptör sayesinde 15 dakikalık şarj ile 3 saat kullanım süresi sunabilen teknoloji, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Bilgisayarda 3 adet Type-C girişi bulunuyor.

Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon Fiyat

Yüksek performansa sahip OLED ekranlı Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon’un fiyatı 1.290 dolar. Yani vergiler yaklaşık 11.000 TL.

 Yorum yap

*