Sosyal Media
sefa

OnePlus 10 Pro 12GB RAM Satışa Çıktı!

OnePlus 10 Pro’nun 12GB RAM’li varyantı sonunda satışa çıktı. Cihazın 12GB RAM’li modelinin ABD’de satışa sunulacağını bildirmiştik. OnePlus’ın 8GB RAM’li modeli Amerika Birleşik Devletleri’ne gittiğinde birçok OnePlus kullanıcısı hüsrana uğramıştı. Şirket bunun üzerine, OnePlus 10 Pro’nun 12GB RAM’li modelini ABD’ye sunma kararı adı. Bu kararın ardından uzun bir bekleyiş oldu. Nihayet, OnePlus 10 Pro’nun 12GB RAM’e sahip varyantı ABD’de satışa çıktı.

OnePlus 10 Pro pazara çıktığında Amerikalı kullanıcılarını biraz dolaştı. Cihazın eyalete gelmesi çok ama çok uzun sürdü. Bunun üzerine şirket yaptığı bir açıklamada cihazın 120W şarjı olmayacağı ve 8GB RAM ile geleceğini bildirdi. Bu haber ile birlikte birçok Amerikalı forum sitesinde OnePlus linç edildi. Şirket bunun üzerine OnePlus 10 Pro modeli için tekrar bir çalışma yapmaya başladı.

OnePlus 10 Pro’nun 12GB RAM’e Sahip Modeli ABD’de Artık Var!

OnePlus, ABD’de yüksek segment akıllı telefonu pazara süreceğine söz vermişti. Aradan geçen birkaç aydan sonrasında da sözünü tutarak cihazın siparişlerini almaya başladı. Cihaz, ABD’de ki her yüksek segment cihazda olduğu gibi 900 dolar bandında satılıyor. Net fiyatı şu an için 969 dolar olarak belirlendi. Amerikalı kullanıcılar bu fiyatın ilerleyen zamanlarda biraz daha düşmesini umut ediyor.

OnePlus 10 Pro 12GB RAM Satışa Çıktı!

OnePlus, Amerikalı kullanıcıları için bu cihaz ile birlikte birde kampanya yapma kararı aldı. 12GB RAM’li OnePlus 10 Pro alanlara OnePlus Buds Pro hediye ediliyor. Ancak, bunun bir şartı var. Cihaz dün satışa sunuldu. Satışa çıktıktan 5 gün sonra bu kampanya sona eriyor. Buna göre bu kampanyanın tarihi 15-20 Haziran olarak belirlendi. Yani, 15-20 Haziran tarihleri arasında 12GB RAM’li bir OnePlus 10 Pro alan kişi ücretsiz olarak OnePlus Buds Pro sahibi olacak. Yeni nesil akıllı telefon kutularında şarj aleti ve kulaklığın çıkmadığı gerçeğini düşünürsek bu haber gerçekten çok iyi. Amerikalı kullanıcılar bu kampanyayı çok sevmiş görünüyor ki, cihazın çıkışı bir gün önce olmasına rağmen şu anki satışlar inanılmaz derecede iyi. Son olarak Amerikalı forum sitelerinde bu cihazın çok beğenildiğine dair bildirimler mevcut. Yani, OnePlus işini bu kez çok iyi yapmış gibi görünüyor.


Yorum yap

*