Sosyal Media
sengul

OnePlus 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

Android platformunun amiral gemisi katili lakaplı şirketi OnePlus, çıkardığı akıllı telefonları ile birçok markanın amiral gemisi gelefonlarına kafa tutuyor. Ayrıca telefonları için zamanında sunduğu yazılım güncellemeleri ile de kullanıcılarının takdirini topluyor. Bugün ise henüz yeni tanıtımını yaptığı yeni amiral gemisi telefonları OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro için yeni bir güncelleme yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtan OnePlus, tanıtımın ardından sadece üç gün sonra yeni amiral gemisi telefonları için ilk güncellemesini yayınlamıştı. Bugün ise OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro için yeni güncelleme yayınladı.


Bugün yayınlanan yeni güncelleme bazı görüntü efekti optimizasyonları ve kamera iyileştirmelerinin yanı sıra çok sayıda düzeltme getiriyor.

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro, satışa sunulmasının ardından birçok kullanıcı tarafından yeşil renk tonu şikayeti ile gündeme gelmişti. Şirket, bu sorun ile ilgili olarak henüz resmi bir duyuru yapmasa da, hata düzeltmesi içeren güncellemeyi kullanıcılarına sunduğunu belirtmeden geçmeyelim.


Yeşil renk tonu hatasını düzelten güncelleme, gece ya da karanlık temalı arka planlar gibi seçenekler ile geliyor. Ayrıca kavisli kenarlardan ötürü OnePlus 8 Pro kullanıcılarının dile getirdiği hassaslık problemi de yeni güncellem ile giderilmiş durumda.

Son olarak yeni güncellemede, düşük ışıkta beyaz dengesi ile her iki telefona odaklanma için kamera düzeltmeleri ve "pürüzsüzlük ve kararlılık" konusundaki diğer iyileştirmeler de bulunuyor.
Yorum yap

*

Yorumlar

  1. ahmet 26/04/2020 15:02

    buraya ne zaman gelecek