Sosyal Media
yunus

OnePlus Buds N ve OnePlus Cloud Ear Z2 Gelecek Hafta Tanıtılacak

OnePlus Buds N ve OnePlus Cloud Ear Z2 kablosuz kulaklık modellerini gelecek hafta tanıtacak olan OnePlus, modeller hakkında tanıtım posterini yayınladı. Bu yeni kulaklık modellerinin lansman posterleri gün yüzüne çıktı. 2 yeni kulaklık modeli ile ürün yelpazesini genişletmeye devam eden OnePlus markası, gelecek hafta yapacağı bir etkinlikle beraber cihazların özelliklerini ve fiyatını resmi bir şekilde yayınlayacak.


Sızdırılan bilgilere göre OnePlus Cloud Ear Z2 modeli yeni bir model olarak karşımıza çıkmıyor. Aslında bu modelin geçtiğimiz aylarda Hindistan pazarında boy gösteren OnePlus Bullets Wireless Z2 modeli olduğu söyleniyor. OnePlus Bullets Wireless Z2 modelinin teknik özelliklerine bakacak olursak cihaz, 10 dakikalık hızlı şarj desteği sayesinde 20 saat kullanım deneyimi sunuyor. 12,4 mm sürücülere ev sahipliği yapan cihaz, 200 mAh batarya gücüne sahip. Son olarak OnePlus Bullets Wireless Z2 modelinin suya ve toza dayanıklı IP55 sertifikasının olduğunu hatırlatalım.

28 Nisan’da Global Lansman Yapılacak

Boyun bantlı kulaklık kategorisinde oldukça iddialı olacak olan OnePlus Cloud Ear Z2 modeli, geçtiğimiz aylarda Hindistan pazarında görülen OnePlus Bullets Wireless Z2 modeli olacak. Cihazın bazı teknik özelliklerini yukarıda belirtmiştik. 10 dakikalık hızlı şarj desteği sayesinde 20 saatlik bir kullanıcı deneyimi sunan OnePlus Bullets Wireless Z2 modeli, tek şarj ile 30 saat kullanıcı deneyimine izin veriyor. Ayrıca OnePlus Bullets Wireless Z2 modeli Hindistan pazarındaki fiyatı ise 26 Dolar.


21 Nisan tarihinde OnePlus markası yeni ürünlerini Çin pazarında tanıtacak. OnePlus Ace ile birlikte tanıtılacak olan OnePlus Buds N ve OnePlus Cloud Ear Z2 modelleri daha şimdiden dikkat çekmiş durumda. 28 Nisan tarihi ile birlikte global pazarda tanıtılacak bu 3 cihazın ilerleyen dönemlerde ne gibi başarılar yakalayacakları merak konusu.


Yorum yap

*